Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Ti barátkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti barátkoznátok továbbra is egy lánnyal, ha a barátnőtök sírna sokszor emiatt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kapcsolatban csak kíváncsi vagyok. Felmerült bennem a kérdés, mivel már megcsaltak és lehet, hogy folyamatosan sírnék, ha látnám sokszor egy nővel. Persze, ez bizalmi szinttől is függ, viszont most ettől vonatkoztassunk el.

2020. szept. 28. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom hány éves vagy?
2020. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem megbeszélni szokás a dolgokat egy párkapcsolatban, nem sírással érzelmi zsarolni.
2020. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megcsalás után merült fel bennem a kérdés. Nem azt jelenti, hogy így cselekednék.
2020. szept. 28. 14:12
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Megcsalás után úgyse áll vissza soha a bizalom, szóval ha vele maradsz azok után, hogy megcsalt, akkor azzal vállalod, hogy életed végéig kattogni fogsz és azt is, hogy valszeg újra meg fogja tenni.
2020. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szakítás lett a vége, bár több okból kifolyólag.
2020. szept. 28. 14:18
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Én nem engedném, hogy egy nő ilyen szinten korlátozzon.

Ha nem bízik bennem, akkor le is út, fel is út, nem kötelező együtt lennünk.

Ha meg úgy dönt, hogy marad, akkor meg nincs hiszti meg sírásrívás. Vagy ha mégis, akkor én magam teszem lapátra.

2020. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Érzelmi zsarolás lvl 9999
2020. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos az exem így viselkedett velem. :D Mármint, hogy ne baratkozzak fiúkkal, aztán még lányokkal sem. Pocsék volt. Talán innen jönnek az ötletek. Kérlek, ne vegyétek komolyan, hogy én rendszeresen ilyet csinálok, mert nem igaz.
2020. szept. 28. 14:56
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzelmi zsarolás, utolsó elkeseredett reakció.

Kérdező, én értem miről beszélsz, voltam a helyzetedben.


Exemnek volt egy lánybarátja (több is, de azok nem zavartak egyáltalán). Számomra egyértelmű volt, hogy a csaj teljesen bele van esve, de hiába mondtam nem hitt nekem. Találkozgattak kettesben egy csomót, ha velem volt akkor is neki irogatott stb. "Megbeszéltük" rengetegszer. "Ő olyan mint a kishúgom, miért akarod elmarni mellőlem a kishúgom?" Most erre mit mondjon az ember, komolyan? Hittem neki nyilván, nem akartam én elmarni senkit, de borzasztó rosszul esett. Még meg is próbáltam összebarátkozni a lánnyal, de nem rajtam állt. Emberszámba se vett. Igen, gyakran sírtam miatta, mert mindent megpróbáltam, hogy rendben legyen. De csak azt kaptam, hogy miért vagyok féltékeny.

Aztán kiderült, hogy folyamatosan csalt vele.

Nem én voltam a szituációban az, aki érzelmileg manipulálta a másikat.



Na mindegy, rant vége. Amit ebből megtanultam az az, hogy ha valami számomra folyamatos szenvedést okoz, azt nem szabad elviselni. És ok nélkül általában nem szenved az ember.

Ha az adott lány barát nem jelent tényleg fenyegetést, akkor úgyse fog zavarni.

2020. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
10# köszönöm a tanácsot, megfogadom. Sorstársak lehettünk, mivel nagyon hasonló történt velem is, mielőtt megcsalt a lánnyal. Sőt, elvárta, hogy még baratkozzak tovább a lánnyal, amikor rájöttem az igazságra. Lelkileg lebetegedtem és szerencsére kikerültem ebből az ördögi körből. Erről tudnék regényt írni, de most felesleges. Üdv.
2020. szept. 28. 15:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!