Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok adna 1 kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok adna 1 kicsi pofont veszekedés közben, azt megbocsátanátok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Természetesen megbocsátanám (nő vagyok)
Természetesen megbocsátanám (férfi vagyok)
Megbocsátanám, de ha még egyszer ilyet tesz, szakítok (nő vagyok)
Megbocsátanám, de ha még egyszer ilyet tesz, szakítok (férfi vagyok)
Azonnal szakítanék (nő vagyok)
Azonnal szakítanék (férfi vagyok)
65 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Megbocsájtanám és valószínűleg egy nagyon jó dugás lenne belőle. :)
2020. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert a kicsi és a nagy pofon között mi a különbség? Ugyanúgy megalázó mind a kettő.
2020. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kicsi és nem annyira fáj
2020. szept. 28. 18:21
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Egy indulatkezelési gondokkal küzdő barommal semmi dolgom nincs. Én sem ütöm, rúgom, bántom a páromat akkor sem, ha összeveszünk, ugyanezt várom tőle is.
2020. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én nem csodálkoznék azon, ha egyszer azt váltanám ki a nőkből, hogy legkevernek nekem egy pofont. A volt barátnőm állítása szerint egyszer úgy felidegesítettem, hogy legszívesebben megvert volna engem.


Egy pofonból, még ha nagy is, szerintem nem csinálnék nagy ügyet akkor, ha tisztában lennék a nő eredeti érzelmeivel. Természetesen megbocsátanék.

2020. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen mindegy, hogy mennyire fáj, az tény, hogy megütött; semmi nem menti fel. Nem várom meg, míg a következőnek nyoma marad, vagy eltör rajtam ezt-azt, aki egyszer üt, az megteszi többször is.
2020. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Férfi vagyok. Ha én kapom, mindenképpen megbocsátom. Ha nő kapja, azonnal dobja ki a pasit!

Szándékosan nem azt írtam, hogy a férfit, ugyanis az a hímnemű egyed aki megüt egy nőt, nem férfi.

2020. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Már a veszekedés elég lenne ahhoz, hogy kivágjam 😃 Nem óvodással akarok kapcsolatot, hanem egy komoly nővel, aki képes értelmes ember módjára észérvekkel, konszenzusra-kompromisszumra törekedve vitázni.
2020. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
A legrosszabb az egészben, hogy valószínűleg valami pánikroham-szerűséget kapnék és egyszerűen fellökném anélkül, hogy ennek tudatában lennék (100%, hogy én lennék a nagyobb magasságra és súlyra is). De nem nagyon tudom elképzelni, miért vágna pofon. Esetleg, ha ájult vagyok és így akar "magamhoz téríteni", talán, de amúgy... Csak primitív emberek kommunikálnak így. Meg az agresszívek. De őket jobb kerülni és akármennyire is az ellenkezőjét terjesztik - ez nagyon hamar kiderül a puszta szóhasználatból, hanglejtésből és abból amit másokról mesélnek.
2020. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Engem izgatna is az ilyen. (F)
2020. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!