Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem akar velem lenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar velem lenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többször említette, hogy nem szeret és szakítani akar velem de nem mer, nem akarja, hogy depressziós legyek miatta, ezért inkább velem marad. Mondtam neki, hogy elengedem, menjen, legyen boldog egyedül vagy mással. Én nagyon szeretem, bármit megtennék érte, és nagyon sokat tettem is érte már a kapcsolat alatt, támogattam anyagilag is nem kevés pénzzel. (1 éve együtt).

Csak szánalomból van velem, de ennél még az is jobb lenne, ha végleg elhagyna. Nekem kellene lépnem és szakítani? Vagy valami tanács, hogyan lehetne ezt megoldani...

Egyébként én vagyok a nő (20), párom férfi (23), ha ez számít.


2020. szept. 28. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Váljatok el békével.
2020. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szakítanod kell vele még ha fáj is.

Olyannal nem lehet lenni aki folyton hangoztatja, hogy nem szeret.

És milyen az már, hogy szánalomból van veled?

Tudom, hogy szar érzés de szakíts vele. Mutasd meg, hogy te erősebb vagy mint hitte és elboldogulsz egyedül is. Képes vagy kiállni magadért.


22/F

2020. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Ha tényleg szeretnéd, akkor nem láncolnád okádék önző módon magadhoz, hanem elengednéd és megtanulnál rajta túllépni. Viszont te csak magadat szereted, ezért felel meg neked, hogy szánalomból és bűntudatból vergődik melletted boldogtalanul.
2020. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!