Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig normális az anyos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális az anyos? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek en tulzom el vagy anyosom tényleg nem képes elengedni a fiát? 30 eves a parom, kulon elunk de a mai napig ugy csinál mintha 5 eves lenne. Állandóan a központban akar lenni pl nezegttem a mosogatógépeket.. Vett egyet, kiderult vernyomas es cukor bajom van "neki is" házat ujitunk, - ő is. Minden nap de szo szerint minden nap legalább 4x hívja fel a páromat es szinte minden nap van valami indok ami miatt haza kell mennie ő meg természetesen megy mert anya anya anya állandóan anya. Eszem ágában sincs eltiltani az anyjától, de ez nem normális szerintem csak szerintük. Ha ott vagyunk ebédelni, haza jövünk mondjuk 2kor, 3kor már csörög a párom telefonja hogy miujsag. Olyanokert felhívja hogy ő eppen megy a boltba, mindegy mit csinál, telefonal. Kiakaszt a gyerek temaval, ő mar elore megvette nekem a kisagyat, mellszivot, baba ringatot stb DE GYEREK SEHOL mert ő "segíteni akar".. Érdekes módon ő mindig mindenbe segíteni akar mert ő jobban tudja ő tudja aztán jön az hogy ezt is en vettem ezt is en csinaltam. A másik fiának most lett babaja, amit sogornom csinál nem jó, ne igy etessen ne ugy pelenkazzon nem fejlodik a gyerek mert az ő gyereke ekkor mar ennyi meg abnyi kiló volt. Nyugtassatok meg hogy nem en reagalom túl. Ez a hirtelen kérdésem pedig onnan jött hogy jott a páromnak egy sms es kerte hogy nézzem mar neg ki az, hát anyósom "kisfiam, oltozzel fel reggel rendesen meg ne fazz kicsim, hordjad a maszkot"

Na... 😑😑😑



2020. szept. 29. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem olvastam végig rendesen (fáradt vagyok), de a néninek van férje vagy kapcsolata? Ha nincs, kellene neki, mert akkor nem a gyerekén élné ki magát. A gyerek eltávolítása nem okos ötlet, mert "belebetegszik" vagy egy szerencsétlen kutyán/cicán éli ezt ki, hanem kellene az életébe valami boldogság vagy egy olyan kapcsolat ami egészségesebb, mint a gyereke(i) feletti uralkodás.
2020. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van férje. De állandóan a középpontban akar lenni ugy viselkedik mintha a menyei el vennék a gyerekeit, ő akar mindig mindenbe a középpontban lenni akármive
2020. szept. 29. 23:01
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő mindig mindent meg akar nekünk venni a házba, de nem önzetlenül jön le amit csinál. Ha az én anyum vesz valamit, annyit mond használjuk egészséggel. Ő nem. Ő azt hangoztatja az utcán is az ismeroseinek hogy ő vette nekünk ezt vagy azt, ja a házról úgy beszél mintha az övé is lenne pl "örülök hogy ilyen jó helyen tudtunk házat venni"... Megorulok. En nem tudok így sokáig létezni mar 5 éve vagyunk együtt
2020. szept. 29. 23:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok anya ilyen, sajnos. Betegek az ilyen nők, barátnőm ugyanígy szenved, mert a pasija anyja szintén nem fogja fel, hogy a fia már felnőtt és külön életet él. :D Szerintem beszélj a pároddal mindenképp erről, mondd ki ami benned van. Az anyja persze, de azért nem tehet meg mindent, főleg ha már idegesít is téged. Kitartást, ezekhez a nőkhöz nem kevés kitartás kell.
2020. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A gyerekei meg követik mint a gyerekek, mert ezt nevelte beléjük. De en ezt sokáig nem csinálom
2020. szept. 29. 23:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy párszor mondzam mar neki, jo párszor. Az a vége hogy ő szerinte en elakarom szakítani az anyjától
2020. szept. 29. 23:05
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem fogod tudni megváltoztatni egyiküket se. A fiai nem veszik észre, mert nekik ez a normális, így nőttek fel. Az anya meg nem tudott leválni róluk a mai napig. Itt pszichés gondok vannak, amit szakemberrel tudnának orvosolni, de mivel senki nem ismeri be, hogy ez így baj, ezért ez nem fog menni.

Megszoksz, vagy megszöksz. Én a helyedben megszöknék. Szerintem idő kérdése és te se akarod ezt.

2020. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy anyának a gyereke mindig is a kicsi fia marad akkor is ha a "gyerek" már ötven éves 3 gyerekes családapa lesz. Nem csak a párod választod, hanem vele együtt a családját is. Nincs külön opció, hogy okés te gyere de a családodról hallani sem akarok.

Neki ilyen a kapcsolata az anyjával, a kedves mama nem lesz jobb. Két megoldás létezik. Vagy megtanulsz kijönni a kedves mamával és valahogy vele is összecsiszolódni, vagy... (nem írom le, te is tudod). Harmadik opció - hogy a kedves mamát "leépíted" nincs, nem létezik, ezt a párodnak kellene belátnia, de úgy tűnik nem fogja.

2020. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon fárasztó, önző, szemét egyéniség az ilyen szülő. A fiai meg a csicskájuk. Te ebben a családban csak sokadik szereplő leszel. Ha gyereket szülsz, még jobban ki leszel szolgáltatva a vén krvának. Párod is egy fogyatékos anyámasszony katonája, már bocsánat a kifejezésért. Nekem biztos nem kéne ilyen pasi. Ez kisgyerek, nem férfi.
2020. szept. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Szia az előttem szólót tudom csak megerősíteni. Hasonló cipőben jártam én is.

A megoldás ilyenkor, hogy szépen fogod a párod cókmókját és megmondod neki, hogy lehet szépen hazaköltözni anyucihoz.

Ha nem tud leszakadni a szülőkröl, az örökké élet fog verni közétek.

Ő akarja irányítani a ti életeteket, és csak és kizárolag az a jó amit ő mond. Saját önálló közös donteseket nem fogtok soha hozni mert ott lesz az anyós aki majd megmondja a fiának, hogy mit hogyan. A kedves drága fia pedig hallgatni fog az anyukájára.

Az a rossz hírem van hogy ezzel csúnyán megjártad, mert rettentően nehéz egy ilyen embert rávezetni arra, hogy nem az a normális hogy az anyja mindenbe beleszól.

Ha pedig megpróbálod, akkor az lesz a reakciója, hogy te az ő egyetlen drága anyukáját támadod, holott nem ez történik, hanem csak saját magatoknak szeretnél ezzel jót tenni....

Phuu... Borzasztó nehéz helyzet, én ugyanezt az utat jártam 2 éven keresztül...

Ha szeretnél valakivel beszélni, akinek van hasonló tapasztalata nyugodtan keress meg ezzel kapcsolatban, hátha tudok segíteni. :)

2020. szept. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!