Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy kit szeretek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy kit szeretek?

Figyelt kérdés

Biszex férfi vagyok. Van jelenleg egy barátnőm akivel 2 éve vagyunk együtt. Viszont az utóbbi 2-3 hónapban a sok bennem levő vívódás miatt nagyon elhanyagoltam amit egy kicsit sajnálok is. Ezek vívódások egy (meleg)srác miatt vannak akit március-április környékén ismertem meg. Egy sima egyszerű barátságnak indult, de elkeztünk egyre többet beszélni és irogatni egymásnak. Bevallom volt amikor éjszakákon át írtunk egymásnak. Egyre jobban megkedveltem. 2-3 hónappal ezelött volt egy lelki törésem és csak egy random utcába ültem egy padon (éjszaka) és ki akartam beszélni magamból a dolgokat. Ilyenkor általába a barátnőmet szoktam hívni de most valamiért nem így volt és ezt a srácot hívtam és ő jött ki és ült mellém a padra és neki beszéltem ki a belső dolgaimat meg hogy mi bánt és ilyenek. Megvígasztalt és még fel is vidított. Mivel már nagyon késő volt és fáradt is voltam ezért feláltam mondtam hogy nekem mennem kéne. Ő is felált én meg mondtam hogy köszi mindent és megöleletem amit akkor se és most se értek. Vagy egy percig úgy áltunk azután elköszöntünk egymástól és elindultunk ellentétes irányba. Amíg hazafele sétáltam elkezdődött bennem valami és asszem tetszik. Gondolom mondanom se kell de az utóbbi 2-3 hónapba egyre többet beszelünk és talalkozunk. Én meg azt se tudom hogy most akkor mi van és vagy a barátnőmet hagyom el és összejövök ezzel a sráccal vagy többet foglalkozok a barátnőmmel de akkor meg a srácot hanyagolnam ami fájna mindkettőnknek. Nem tudom hogy hogyan kéne döntenem mert a barátnőmet is szeretem és nagyon kedves lány és jól is néz ki. De itt van ez a srác és én őt is nagyon szeretem már és nem tudom hogy mit tegyek.

(Így leírva a törtenet egy kicsit hasonlít a Love, Victor c. sorozathoz. Bár azt csak a 8.részig láttam de ez senkit se érdekel).

Bárhogy döntök mindhármunk élete megváltozna ez miatt is félek a döntéstől de az idő meg egyre jobban sürget és tanácstalan vagyok.



2020. szept. 30. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
A lányt hagyd el had talàljon magànak normàlis fèrfit.
2020. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Érzelmileg instabil vagyok de szerintem attól még normális vagyok.

Vagy szerinted miért nem vagyok normalis?

2020. okt. 1. 00:04
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Az egyik ok amiért nem kezdenék biszex pasival. Bemelegszik és elhagy.
2020. okt. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem minden biszex pasi olyan mint én jelenleg.
2020. okt. 1. 00:22
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvastam végig a sztorit, de ilyen kérdésekre én csak azt szoktam válaszolni, hogy ha egyáltalán ez kérdés nálad, és két ember is van a képben, akkor “Egyiket se”


Ha gondolkodni kell rajta, az már régen rossz.

2020. okt. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, mert a jelenlegi pároddal nem vagy boldog és ő se lesz az melletted. Nézd meg hova fejlődik a kapcsolatod a sráccal.
2020. okt. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az életkori sajátosságok befolyásolják a személyiség alakulását. Ezért keresed a helyedet, ebben nincs semmi kivetni való. A kapcsolataidban mindig hallgass a "belső hangra", a lelkedre. A lelked pontosan tudja, érzi, hogy mi a jó neked. Lehetsz mindkettővel jóba, csak az őszinteség és a tisztesség szükséges. Ha mindketten tudnak a másikról, az nem probléma, mert ők is emberek, nekik is megvan az egyéniségük. Esetleg segíthetnek a helyes döntésed meghozatalában.
2020. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Melyik izgat szexuàlisan?
2020. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahol már érzelmileg meg is csaltad a barátnődet. Ez most lehet, hogy negatívan hangzik, de nem annak szánom, hidd el. 🙂 Abban a pillanatban, amikor másban kerestél érzelmi támaszt, szerintem ott eldőlt a dolog. Én azt gondolom, hogy ha magadat erőszakolni kell a jelenlegi kapcsolatodban arra, hogy jobban érdekeljen a párod, mint más (itt teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány!), akkor valahol az a kapcsolat már elveszett. Lehet, hogy egy kicsit egyedül kellene lenned, és utána eldönteni, hogy a sráccal mit szeretnél. Ha pedig úgy döntesz, hogy őt választod, akkor mindent bele! Nem lesz egyszerű, de jobb, mint titkolózni, vagy azt hazudni magadnak, hogy boldog vagy.
2020. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, megértem és tolerálom a vonzalmad tárgyát mern nekem is mindegy a szerelemem neme.

De én jelenleg onnan tudom kibe vagyok szerelmes hogy fáj a szívem ha nem hallom a hangját, akármit megtennék érte és eszembe se jut összejönni mással. Bárki bármit tesz vagy mond ez nem változott még.

Nem voltam még ebben a helyzetben de szerintem szakíts a lánnyal hiszen ha hónapokig rendben elvoltál nelküle akkor tutira nem vagy szerelmes belé. Aztán adj magadnak egy kis időt mielőtt összejössz a sráccal vagy mással, mert nem jó ilyenkor azonnal belemenni egy új kapcsolatba.

Tudom hogy nem vígasztal de reményt adsz arra, hogy egyszer kiszeretek abból aki nem viszonozza, úgyhogy köszönöm.

2020. okt. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!