Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szakítottak velem mert nem igy akart elni ahogy eltunk ez miatt. De viszont azota is itt lakik nallam es a kapcsolatunk sincs le veve se a szulei senki mas nem tudja hogy szakitottunk csak a testvere es a havejai. El mehetett volna a testverehez lakni de inkabb itt maradt. De viszont sokat ki marad estenkent 1-2 oraig. De mindig mondja hova megy meg ne aggodjak. Szerintetek is komolyan gondolja a szakitast ? Vagy csak ossze van zavarodva?
2020. okt. 1. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szakított veled, csak továbbra is kihasznál és hülyére vesz. Úgy alakítja a dolgait, hogy bármikor visszatáncolhasson hozzád, de közben meg mivel már semmiért nem kérdheted számon, kedvére csajozhat/pasizhat (nem tudom ki kicsoda itt a sztoriban) és nem csinálhatsz ellene semmit.

Miért nem raktad még ki? Menjen a tesójához, ne rajtad élősködjön.

2020. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En vagyok a baratno, o a pasim volt. Es az miatt mert egy het mig nem tud alberletbe menni meg engedtem hogy maradjon. Meg lehet az miatt is mert szeretem es remenykedek h csak az miatt csinalja h valtozzak.
2020. okt. 1. 13:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy éltetek?

Nem gondolhatja túl komolyan a kapcsolatot ha a szakítást választotta ahelyett,hogy megoldjátok a problémát.Meg is beszélhettétek volna és tehetettek volna együtt azért,hogy másképp éljetek.

Szerintem is csak kihasznál.

2020. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lezárta veled, de amíg nem áll stabilan a lábán, "kéri" a türelmed.
2020. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat igazabol en velemenyem szerint boldogon 4 honapja meg is kerte a kezem sot meg 5 nappal ezelott is a kozos jovonket terveztuk. Veszekedtunk sokszor is de mindig meg beszeltuk. Meg igazabol el mondta mibe unt bele es h ugy gondolja o egyedul is boldogulna meg jobban mint elotte. De viszont olyanokat is mond h lehet mikor el megy 2het 1 honap 1 ev lehet ujra ossze sodor az elet minket de lehet nem. Es teljen ossze vagyok zavarodva
2020. okt. 1. 15:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt a kulcs: "Veszekedtunk sokszor is de mindig meg beszeltuk." Bármit mondott eddig, most fordult nála a kocka (egy régebbről ismert nő?). Nem elég, hogy megbeszéltétek. Nem szabad, hogy a sokszori veszekedés kialakuljon.
2020. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De akkor miert csinalja ezeket ?
2020. okt. 1. 16:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen szakitott, zard le te is. Ez mar reg nem egeszseges szitu. Az us furcsa h ezek utan hagytad h ott maradjon, 1.hetig elfert volna otthon testverenel haveroknal. Ilyen ingatag katyvaszban elni eleg tre lehet.
2020. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tőlünk kellene kérdezned, hogy miért csinálja ezt, hanem tőle. Eddig mindent megbeszéltetek, tegyétek meg most is.
2020. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja hogy szakítottatok, akkor szakítottatok. Csak még élvezi a potya lakást hogy nálad pecuzhat - olcsóbb mint saját albit fizetni, vagy a tesója nyakán héderelni (nem maradhatna ott a végtelenségig, illetve vendégként alkalmazkodnia kellene hozzájuk). Meg még ott vagy tartalékként és gondolom vagy olyan hülye is hogy főzöl, mosol, takarítasz is rá. Majd akkor fog elköltözni amikor talál egy másik hülyét aki kihasználhat.

A hülye sóvárgásoddal csak pazarolod az idődet, mert addig sem mozdulsz el mással normális kapcsolat irányába. A vége úgyis az, hogy majd amikor megvan az új tuti akkor lelép, de neked addig elmegy 1-2-3 év az életedből amit sosem kapsz vissza.

2020. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!