Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőm, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőm, de a fölösleg tönkreteszi a kapcsolatot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt, egy tök határozott, figyelmes, odaadó aranyos lány, szívből szeret, imádom. Minden teljesen stimmel közöttünk, jól megvagyunk, de egy tüske van, ami tönkreteszi az együttlétet, egyre többször. A szex. Tudom, a nőkkel szemben a legfőbb bűn a testsúlyt megemlíteni, ezt nagy fájdalmak meg veszekedések árán is, de tartom. Az utolsó dolog amit szeretnék, hogy megbántsam. Állandóan amikor feljönnek az intim témák, hogy miért nem megy úgy ahogy kellene, miért nem dícsérem meg a testét, miért nincs sokszor kedvem a szeretkezéshez csak ferdíteni, talányokat említeni tudok, pedig mélyen belül megőrülök attól, hogy nem mondhatom ezt el, hogy nem veszi észre és nem változtat rajta. Pedig én sokszor próbáltam ezer meg ezer jelet hinteni, tanácsok tucatjait adtam, én több mint 10 éve sportolok, próbáltam edzeni is elvinni. Volt egy-egy alkalom, amikor úgy éreztem végre észre vette. Időnként el is szánta magát, elkezdett eleinte velem vagy a bátyjával, majd később egyedül is lejárni kondiba, étrendet raktunk össze, tartotta is 1 hónapig talán, de mindig ugyanaz a vége. Egyszer csak eltűnik ez az egész mintha meg se történt volna és minden megy ugyanabban a kerékvágásban mint előtte. És a szex körül forgó témák mindig ugyanazzal a veszekedéssel érnek véget. Szegény önbizalomhiányos, tudom hogy vágyik a dícséretre meg a hasonló dolgokra, de én nem akarom, hogy azt higyje, így jó, mert ez nem egészséges. Tudom, hogyha tényleg elkezdené, látszódna a változás, akkor a világ legboldogabb embere lenne, és ettől mégjobban bánt az egész. Én nagyon nem szeretném őt elveszíteni, de úgy érzem, ha ez a tüske rövid időn belül nem szűnik meg, a második évfordulónkat nem érjük meg együtt. Ha bárkinek van hasonló tapasztalata, átment ugyanezen az úton, kérem segítsen.

2020. okt. 1. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Ja szóval összejöttél egy kövér csajjal, most meg rinyálsz, hogy mi az, hogy nem változik meg Őfelséged miatt.

Tudod, ha valakivel összejövünk, akkor elfogadjuk minden téren. Nem úgy, hogy “najóvanazúgy, de azér ezt meg azt majd jól megváltozatom benne”. Ilyen nincs. Ha nem kell túlsúlyos nő (amivel amúgy önmagában semmi gond nincs), akkor nem állsz össze vele.

2020. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem az ő "fölöslege" teszi tönkre ezt a kapcsolatot!
2020. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tetszik neked, nem találod vonzónak. Szerintem sajnos nem csak a kilók miatt. Neked van egy elég szűk mércét, hogy szerinted mi néz ki jól.

Nézd meg ezt a nőt, ez itt Európában tuti túlsúlyosnak számítana, miközben nőies, elégedett magával és természetes.

[link]

2020. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!