Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem veszi eszre, hogy megbant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszi eszre, hogy megbant minket, vagy csak szimplan nem erdekli?

Figyelt kérdés

Lassan ket eve egyutt elek parommal es a nagymamajaval. A mamaval sokszor gusztustalanul beszel, degradalja, ilyenkor mindig raszolok, hogy igy nem beszelunk nemhogy egy csaladtaggal, de idegennel se (pl. dogolj meg te ven g.ci), ha velem veszik ossze tudom, hogy a munkatarsainak lehord mindennek. Ez az allapot par honapja kezdodott, mikor visszament dolgozni oda, ahol teljesen lefarad mint testileg, mint lelkileg. Altalaban heti hat napot megy, egyet van itthon. Ma osszevesztunk, mert a lakast kene felujjitani (erkezik ket honap mulva a kislanyunk) o a fejebe vette hogy a kinti muhelyt akarja megcsinalni, ami raer, mert csak tarolasra van hasznalva. Idehozatott egy rakas feltort katranyt hogy o majd feltolti es jo lesz. Oke ez mind szep es jo. Ma hajnal fel6-6-ig hangoskodtak, a mama kiment megkerdezni, hogy hova fog ferni, mert rettento sok. Erre mint a kutyaknak "menjel be" kijelentéssel rendezte, meghogy a mama ugyse ert hozza. Mondanom se kell hogy eshet ez a mamanak... Velem is nagyon gazul beszelt, az lett a beszelgetes vege, hogy o akkor egy csavart nem fog odebb rakni (barmit kertunk tole, hogy csinalja meg, mindig csak MAJD), oldjuk meg mi a mamaval. Egy baratjaval nem beszel igy, ezt a hangsúlyt nem engedi meg egyikkel se, mint amit velunk, de en nem vagyok normalis, a mama meg fogyatekos. Nagyon megbantott minket, majdnem egyutt sirtunk a mamaval. Bekozolte, hogy o inkabb megy egesz hetvegen dolgozni, minthogy itthon legyen (holnap van a szülinapja, mi mar keszultunk, de igy nem tudom mi lesz). Egyszeruen rosszul esik, mikor minden meg van neki csinalva, a kedvencei vannak fozve, rendbe, tisztasagba jon haza, tiszta ruhakba jar es megis ezt kapjuk. Nem erdemeljuk egyszeruen ezt meg. Ha valamit nem ertek es megkerdezem, szinten hulye vagyok, aki semmihez nem ert, egyszeruen nem tudom felfogni, hogy miert ilyen velunk. Raadasul a gyereket talan jobban is akarta, mint en, de semmi turelme nincs semmihez, allandoan tragarul beszel, kotoszava a b.zdmeg es hiaba mondom, hogy valtoztasson ezen, le se sz.rja. A macskak annyival le vannak nala tudva, hogy megveszi nekik az eledelt, de adni nem ad nekik, meg vizet se. Szerinte neki csak az a dolga, hogy dolgozzon, ha mi kerunk valamit az teljesen raer, viszont ha egy haver keri, akkor egybol ugrik.

Ennyit szamitunk neki mi?

Vagy csak termeszetesnek veszi, ami itthon van?

Talalkozott valaki hasonloval?

Az olyan valaszok, hogy miert szulok neki gyereket, feleslegesek. :)



2020. okt. 2. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szimplán nem érdekli, szépítheted akárhogy meg gyárthatod neki a kifogásokat, de az igazság szimplán az, hogy a párod egy szar ember. Ha ennek ellenére vele maradsz, akkor egészségedre, az meg, hogy egy ilyen ótvar embernek gyereket szülsz azt jelenti, hogy te se vagy jobb.
2020. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Az igénytelen, cigány/ahhoz hasonló fajtád miatt hiszik azt normális nőkről is, hogy nem kell nekik normális pali, és, hogy hozzád hasonló lelki szegény, önbecsüléstől mentes félember. Köszi.
2020. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit számítotok igen.

Szerintem leszarja,hogy megbánt titeket.

Kb cselédek vagytok neki.


Erre egyébként épeszű ember csak azt tudja tanácsolni,hogy hagyd ott és ne szülj neki.

Ha nem történik valami csoda és változik meg akkor ez csak szarabb lesz.

2020. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban mindenki csak szenved.
2020. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!