Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a páromnak én vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromnak én vagyok az első, van rá esély, hogy az utolsó is?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Pár hónapja ismertem meg a jelenlegi párom aki 26 éves és mint kiderült az első találkozásunkon, még szűz.

Nem tudom, hogy jó vagy rossz értelemben de sokkolt a dolog, fura ez a mai világban, pontosabban nem megszokott. Volt már komolyabb kapcsolata de valahogy a szex soha nem jött neki eddig össze pedig az a tipikus jó pasi tehát van, hogy még mindig nem hiszem el, hogy én vagyok neki az első.

Egyébként nincs ezzel semmi probléma majd "bele tanul" a dologba , ez mellékes, viszont én eléggé komolyan és hosszú távra tervezek..bár elmondása szerint Ő is és már lassan benne is van abban a korban de félek, hogy idővel kíváncsi lesz, hogy más nővel milyen lehet, mit tudna más neki nyújtani.

Mit gondoltok működhet így egy kapcsolat? Soha nem voltam még ilyen helyzetben.

24/L


2020. okt. 2. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fordított helyzetben voltam, és úgy néz ki hogy nálunk ez menni fog. :)
2020. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ha olyan lett volna a lany, ő lett volna az utolso de sajnos ribi volt. Ezt nem fix masoknal is de ha te normalis vagy es o is olyan megeshet. Kitudja
2020. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Erre csak azt lehet mondani hogy majd idővel kiderül.

1. Biztos hogy szűz volt?

2. Esetleg beszélgethetsz vele erről hogy neked milyen aggájaid vannak. Persze senki nem jós de lehet segít ha beszéltek a témáról.

2020. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, biztosan az volt.

Próbáltam beszélni vele erről de nyilván amikor szerelmes az ember elvakult és másképp látja a dolgokat..mindenesetre én bízom benne, hogy működhet:)

2020. okt. 2. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ilyen párt, amiben mind a két fél első volt a másiknak, Jelenleg házasok, és van 2 gyerekük. Viszont nem tudom, hogy nem lépett-e félre bármelyik is. Elképzelhető h kíváncsi esz, mert rákap az ízére. Ha te mindenben nyitott leszel, és mer majd neked nyíltan beszélni a sexuális igényeiről, fantáziáiról, és ötleteiről, te pedig nem utasítod el, akkor elképzelhető a dolog, h kitart melletted. :) De pasiból van, és a hűség nem érzés, hanem dönés... :)
2020. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a szituációm a párommal. Nekem nem ő az első barátom, neki viszont én vagyok az első kapcsolata. 25 körüliek vagyunk. Nagyon gyorsan összeszoktunk szerencsére, a szexszel sem vártunk túl sokat, csak éppen annyit, hogy biztosak legyünk benne hogy komolyan akarjuk a másikat. Úgy érzem a 3-ból ez az eddig legőszintébb kapcsolatom, bár még csak február óta tart. Tényleg társamra találtam benne. Én alapvetően már hosszabb távra tervezek. És ő is tervez velem.

Én egyelőre még nem beszéltem vele erről, hogy mit gondol arról, hogy én vagy az első, esesetleg az utolsó neki. Tudom, hogy korábban csajozgatott, tetszett neki korábban más lány, csak éppen nem volt szerencséje,pedig aranyos, jószívű és jó humorú srácról van szó. Kíváncsi vagyok a jövőt illetően, bízom a legjobban :)

2020. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag én voltam neki az első bár ezt már akkor sem hittem el így utólag meg pláne nem. Bárhogyan is lett volna én komolyan vettem és hűséges voltam, de a csajrol sorban derültek ki a dolgok, furcsa üzenetek stb. Így vége lett persze egy percig sem gondolja, hogy ezek miatt.☺️
2020. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!