Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg depressziós lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg depressziós lehet a barátnőm és azért nem válaszol vagy ezt vehetem szakításnak?

Figyelt kérdés

Mostanában többször előfordult hogy a barátnőm nem nagyon válaszol az üzeneteimre,ha randira hívom akkor azt mondja,hogy majd pótoljuk.

Ha írok neki egy üzenetet akkor látta,de 2 napig nem válaszol.

Megkérdeztem tőle hogy van valami baj?

Erre azt mondja hogy mostanában nagyon depressziós hangulata van és alig van türelme az emberekhez,nem velem van baja,hanem a munkahelyén farasztjak le az emberek.

Vártam egy kicsit de most is alig válaszol,írtam neki hogy talizzunk és elmegyünk randizni hogy jobb kedve legyen.

Csütörtök óta nem válaszol


Tényleg depressziós hangulata van vagy ezt szakitaskent vehetem csak nem akarja bevallani?


2020. okt. 3. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
másik pasival kavar valószínűleg.
2020. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Szakításnak vedd.
2020. okt. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Tuti mással van ja
2020. okt. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

A párom is depressziós, igaz, nem volt olyan, hogy napokig nem válaszolt.

Ha szereted, akkor nem pusholod, hanem várd meg, míg személyesen találkoztok és tudtok beszélni.

Mennyi idősek vagytok és mióta vagytok együtt?

Szerintem felnőtt emberek megmondják, ha szakítani akarnak, nem logatjak hetekig a másikat a levegőben.

2020. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

27 évesek vagyunk. LAssan 4 hónapja vagyunk együtt.

Így nem tudom hogy írjak e még neki. Tanácstalan vagyok.

2020. okt. 3. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Nem biztos hogy mással van, hagyjuk már, nem mindenki erkölcstelen.


Viszont a türelemnek is van határa és szerintem amt csinál, bármi is áll a háttérben, gerinctelenség. Én biztos nem tűrném, ha ennyi időre felszívódna. Ha nincs keve beszélgetni, akkor írja meg azt, de legyen egyenes. Ebből nekem az jön le, hogy fikarcnyit sem tisztel és kb. letojja, hogy mennyire várod a válaszát és csak sajá magával van elfoglalva. Lehet a depresszió miatt, de hát ehhez neked mi közöd, ezért ne téged büntessen.

Gondolkozz el azon is, hogy ha most ilyen, akkor később is, ha valaki felhúzza, akkor sem lesz "kedve" hozzád és az sem fogja érdekelni, ha neked meg szükséged lenne rá.

Nekem csak barátként volt ilyen ember az életemben, de az is mérgező volt, párkapcsolatban még rosszabb lehet.

2020. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

,, lehet depresszió, de neked ehhez mi közöd "

- mondjuk az, hogyha voltál már depressziós, vagy volt már depressziós a közeledben, akkor tudhatnád, hogy vannak fokozatai, és igenis van olyan, hogy senkit sem kívánsz magad köré. Ezzel ő nem akar rosszat a kérdezőnek, elmondta, hogy nincs jól, nem vágyik társaságra, de nem csak az övére, senkiére sem.

Ha ráerőszakolja magát, nem lesz jobb.


Kérdezd meg, tudsz-e neki valahogy segíteni, van-e valami, amivel fel tudnád kicsit dobni.

Ha nincs, akkor meg kérdezd meg, mégis mik a tervei akkor a jövőre nézve, mert ez így neked sem jó.

2020. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon lehet így megmondani. Vagy-vagy. De azt mondhatod, hogy neked ez így sok, te nem ilyen kapcsolatra vágysz, és ha tényleg csak fárasztja a te jelenléted is, akkor ennyi volt.
2020. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!