Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy vkit terhesen hagytak el, váltak el vagy szakítottak? Vagy akkor ment tönkre a kapcsolat? Elmesélnéd

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt,van s lesz is. A húgom lányát is. A fiú, az első pillanattól az elvetetés mellett volt. Az unokahúgom azért is megtartotta.
2020. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

En olyanrol tudok hogy anyosnál éltek aki mindenbe belszolt a fia mindenben az anyja mellè állt, a nö szüles után mindezek hatasaea is depresszioba esett.csoda hogy nem lett öngyilkos

De valahogy a babával sikerült elköltöznie.

2020. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Én csak gratulálni tudok azoknak a nőknek, akik ilyen remekbe szabott férfit választottak!
2020. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Lánynak volt 1keresztfia és 1 keresztlánya,25-27volt jómódu pasi barátnője. Keresztgyerekeit imadta,akart sajátot is ideállis volt minden,kivéve a pasi. Pasi azt mondta "nem bírja a gyereksírást". Pasi bár milliomos volt,szoros kapcsolata volt az anyukájával.

Lány terhes lett,pasi ezért kidobta.

Lány hazajött vidékre a szüleihez. Megszületett a gyerek,küldtek képet. A pasi anyja telefonált vissza,hagyják az ő fiát békén ezzel a gyerekkel. A pasi pszichológushoz járt,nem tudta feldolgozni,hogy van egy gyereke.

A lány szülei nagyon-nagyon sokat segítettek ,hogy a lány és a kislány boldog legyen. Azok is voltak.

3év eltelt. Közben a lányba beleszeretett a mostoha unoka testvére. (Kicsit szappan operás mi??). Lány hezitált,közben előkerült az apuka is békülni akart.

Visszament Pestre a gyerekkel. Ott is kezdte a kislány az ovit. Karácsonyra már itthon voltak....állítólag a gyerek apja csak csak észhez tért volna,de az anyósnak csak baja volt a gyerekkel.

Happy end. A lány elment egy közepes cég pénzügyi részlegére dolgozni. Főnökkel összejött,van még két közös lányuk. A hozott gyerek és a mostoha apa imádják egymást....

2020. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
12%
Én hagytam már ott megfogant nőt, de aztán el is vetélt.
2020. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2es válaszoló az én sztorim is pont ugyan ilyen leszámítva a depressziót.

Bár biztos vagyok benne, hogy mindenkinek ezt mondta a gyerekem apja, hogy ne kelljen vállalni a felelőséget a valódi ok miatt.

2020. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6os A depresszió az nem szégyen. Sajnos az magától jön önakaraton kívűl és bármikor bárkivel megeshet.. ezért nem számit ha ezt mondta vagy sem..
2020. okt. 8. 18:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem voltam depressziós.

Azért mondta amit már egyszer leírtam.

2020. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Én szomorúbbat tudok. Fiú állította, hogy biztonságos vele a megszakított közösülés, szóval nem lesz baj. Lány elhitte, aztán terhes lett. Fiú otthagyta, hogy Ő huszon egy-két évesen nem nősül meg. Ha ez még nem lett volna elég, gyorsan fel is szedett egy másik lányt.

A terhes lány anyja nagyon maradi volt, -falun történt az eset-. Az egész élete arról szólt mások mit szólnak. Gyakorlatilag eltoloncolta a lányát abortuszra. Az meg akkor, szegény naiv kis fiatalka el is hitte neki, hogy talán meg is köveznék ha apa nélkül lenne gyereke.

Azóta persze már tudja, hogy élete legnagyobb hibáját követte el. Meg kellett volna születnie annak a kisbabának!

2020. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom, van ilyen és igazán szornyű mert a kis életét nem lehet visszahozni.

Koszi h leirtad

2020. okt. 8. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!