Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a helyes hozzáállás?

Figyelt kérdés
Akivel össze jöttem nemrég, én őszíntén beszámoltam a rossz tapasztalataimról, amik voltak az exeimről, de a jókról is. De ő azzal jött, ő nem akar róla beszélni, mert ahhoz nekem semmi közöm azaz ő múltja, és kész. Amikor be mutatot az apjának, és kérdezgettem arról, hogy milyen is akivel együtt vagyok rám parancsolt, hogy csak felszínesen kellett volna vele beszélnem mert ő szerinte én már majdnem vallattam az apját, róla, pedig nem. Csak nem igazán nyított velem szemben, én vele nagyon fel válalós és őszínte vagyok de ő velem szemben eléggé zárkozott és nem igazán mondd el, nekem mindent. Jah és amikor össze vesztem vele valami bagater dolgon a szüleinek el mondta és tanácsot kért tőlük fura.
2020. okt. 3. 15:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az őszinte vallomások megtétele, az életünk fontosabb eseményeiről való beszámolás,a lelki sérüléseink feltárása feltétlen bizalmat kíván. Eberenként változó, hogy mennyire könnyen, vagy nehezen osztjuk a bizalmat.

Gondolom más a habitusotok, ráadásként a férfiak többsége a lelkizésben nem annyira szószátyár mint a nők.

Te nyitott, kedves lánynak tűnsz (hány éves is vagy?) aki úgy mutatja ki a szeretetét, hogy kiönti a szívét, kiteszi a lelkét. Ne vedd rossz néven, és hagyd a barátodnak, hogy az előző kapcsolatáról csak annyit osszon meg amit szükségesnek lát.

Egy frissen kialakul szerelembe belerondíthat az exek, és a velük megélt kudarcok emlegetése, elemezgetése.

Nem tartom gyerekesnek a szülői vélemény kikérését, ez még nem a befolyásolhatóság, és a elválás hiányának a jele -legalábbis remélem-, azért gyanús.


9-es voltam

2020. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!