Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonyuljak a szabadsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak a szabadszellemű barátnőmhöz?

Figyelt kérdés
Én férfiként abszolút megbízható, pontos ember vagyok, ő meg olyan, mint egy hippi. Stílusra mondom, nem külsőleg. Ha én azt mondom, hogy 8 órára ott vagyok, akkor még úgy is ott leszek, ha közben elüt egy busz. A legkisebb dolgokban is tartom a szavam, lehet rám számítani. Ő pontatlan, megbízhatatlan, feledékeny, mondd valamit, 5 perc múlva teljesen mást. Semmiféle írott vagy íratlan szabályt nem tart be, minden ahogy esik úgy puffan. Ezzel már konkrétan az őrületbe kerget, de ezt leszámítva minden csodás. Kedves, okos, szép, csinos.

2020. okt. 4. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Kérdezd meg tőle, hogy ő is így lát-e téged!

Sokszor nagyon más az ember belső megélése, mint mai kívülről látszik rajta.

2020. okt. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

Te meg hazug vagy.

Ha én azt mondom, hogy 8 órára ott vagyok, akkor még úgy is ott leszek, ha közben elüt egy busz.

képtelenség

2020. okt. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi hippis. Ez puszta linkseg. Lehet korosan megbizhatatlan is valaki, nem feltetlenul a masik semmibe vetelet jelenti.

En barmennyire bohem vagyok, egy svajci vonat meg japan dolgozo pontossagaval elore telefonalok, hogy mondjuk tutira 20 perccel kesobb leszek csak ott.

2020. okt. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké, nevezzük linkségnek, a lényegen nem változtat. Ő nem is telefonál, de biztos, hogy késik. Vagy el sem jön, mert elfelejti az egészet. Ha szóvá teszem, akkor meg miért vagyok ilyen merev, meg feszült, engedjem el az egészet.
2020. okt. 4. 01:12
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Én link vagyok, mert 0 időerzekem meg emlekezetem van, próbalok változtatni de igazából a környezetem ezt mar megszokza. Nem azert van mert nem szeretem őket hanem VALAMI mindig közbejön vagy azt hiszem más dátum van vagy teljesen elfelejtem a találkozót, vagy rosszkor indulok mert nem a google maps szerinti X perc nálam mindig minimum X+25.

Igazából nem is merem ezért letenni a jogsit, mert tudom magamról hogy tök felelőtlenül száguldoznék minden alkalommal mikor elszámolom az időt.

Szerintem ha neked ez egy kardinális kérdés akkor beszéld meg vele meg te is gondold át hogy tudsz-e így élni, mert pl. ha összeköltöztök jobban tudsz rá hatni ilyen téren meg ő is alkalmazkodni fog a szokásaidhoz (pl. nem kések mikor segít tesóm megoldani a felmerülő gondokat, vagy ismert terepen járok). De ha téged az is zavarna, hogy "noszogatni kell" a készülődésre, akkor gondold át akarod-e folytatni, de sajnos mindenkinek van valami hibája... ha nekem a barátom lenne ilyen vagy lenne 1 db bosszantó tulajdonsága akkor nem szakítanék vele mert szeretem, de bennem akkor a kérdés/kétség sem merülne fel.

2020. okt. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

#5 Nálunk a párom volt olyan, mint a kérdező barátnője, és engem is rettenetesen zavart. Most 7 év után már én is kések mindenhonnan, nem biztos, hogy ő a barátnőt meg lehet nevelni, az idomulás két irányba mehet.


Kérdező, én azt tudom javasolni, hogy olvasd el a sikeres házasság 7 szabálya című könyvből az idevágó részt. Nekem sokat segített, amikor írásban láttam, hogy minden kapcsolatban vannak feloldhatatlan ellentétek. Először leírja, hogy ne húzd fel magad rajta, utána ad tanácsot, hogy hogyan kommunikáljatok kevesebb konfliktussal.

2020. okt. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Szabadszellemű=könnyűvérű + neveletlen
2020. okt. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Ha jó a teste, és lenyeli, akkor tartsd meg!
2020. okt. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Azt kell eldöntened, hogy te el tudod őt így fogadni, vagy nem fog menni. Megváltozni nem fog.

Ha elfogadod, akkor változtass te. Mondjuk randi előtt csörgesd meg, hogy 2 óra múlva akkor itt és itt várod, ugye nem jött közbe semmi.

Egyszer-kétszer te is eljátszhatod, hogy bas2ol szólni, és nem mész el, vagy látványosan húzod az orrod, hogy neked most mindenképp le kell lazulni, és sorry, de neked ez nem az, hogy egy órát vársz rá a Blahán. Úgyhogy ezt a hétvégét inkább a barátaiddal töltöd.

Vagy észbe kap a kiscsaj, és elkezd téged előre helyezni a fontossági sorrendben, vagy végleg eltávolodtok.


Nekem pasiban volt ilyen is, olyan is. Volt, aki tőlem kért kölcsön, hogy sokadszorra próbálja meg a Kresz-vizsgát, aztán azért nem ment el, mert elfelejtette és elaludt. Ez volt az utolsó csepp. De előtte se volt megbízható. Ha azt mondta, hogy 7-re értem jön, 7 előtt el se mentem zuhanyozni, és még így is én vártam rá.

Idővel rájöttem, hogy azért felejt el mindig, mert nem vagyok elég fontos neki.

Akinek elég fontos voltam, az elkezdett tenni azért, hogy pontosabb legyen, bizonyítsa, hogy megbízható, és fontos vagyok neki. Ő ma a férjem. De van, ami nem változik. Minden fontos dolgot én teszek el, mert ha ő, az többé nem kerül elő. Elfogadtam így.

2020. okt. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Ma már van google calendar meg feladat lista. Ne, hogy ez legyen már a kifogás.


Ha ennyire lennék neki fontos, akkor nagyjából a 3. ilyen után dobnám és fárasszon mást.

2020. okt. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!