Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok szeretkezni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok szeretkezni vagy egyéb intim dolgot csinálni ha mélyponton van a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem a békülős szexre gondolok hanem amikor hosszabb idő óta vannak gondok.
2020. okt. 4. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont a szex miatt van mélyponton, tehát nem.
2020. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző kapcsolatokban nem, vagy csak elvétve.

Férjemmel fél éve váltunk el, viszont olyan erős a vonzalom 2 gyerek, a sok veszekedés, kölcsönös megcsalás után is, hogy a mai napig van, hogy lefekszünk egymással kb... kb mindig mikor alkalom van rá. Ez van hogy havi egy, van hogy heti három.

Ebben egyetértünk, hogy soha senkivel nem volt és talán nem lesz olyan jó a szex mint egymással. Ilyenkor még egy-egy szeretlek is kicsúszik oda-vissza, olyan mintha soha nem mentünk volna szét, kicsit fekszünk összebújva, aztán mindenki megy a dolgára mintha meg sem történt volna. Nagyon fura ez, soha nem volt részem hasonlóban.

2020. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Évek óta nem fekszem le vele, mert volt egy olyan mélypontunk, ami 1,5 évig tartott, de igazából már 4 éve tart. Ennyi idő után már nyilván nem haragszunk egymásra, de az érzelmeknek annyi. Szétmenni egyelőre se a gyerek miatt, se anyagiak miatt nem tudunk. Én már beletörődtem.
2020. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Miért, te nem szoktál levegőt venni ha tüdőgyulladásod van?
2020. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak furcsa hogy " a kívánás /kanosság" megvan és pont azzal történik meg az aktus akivel gondunk van és előtte hónapokig semmi..
2020. okt. 4. 18:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ölelgetem azt, akivel nem vagyok jóban. Akkor se, ha bekattanok a szexnélküliségtől.
2020. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kissé el vagyunk hidegulve egymástól és nem igazán érti meg amit mondok neki..annyira rosszba nem vagyun
2020. okt. 4. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ès te figyelsz arra, hogy ő mit mond?
2020. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Valahogy úgy vagyok összerakva, hogy szex csak akkor, ha a kapcsolatban minden rendben van (mivel valahogy lélekből jön nálam, aki nem érti, nem is fogja, aki tudja, az érti, mire gondolok).
2020. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!