Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti szívesen mostok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti szívesen mostok, főztök a párotokra, takarítotok, elpakoltok utána, bevásároltok neki?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Csak ha kapok érte pénzt
73 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Ha elválnék és valaha lenne még kapcsolatom, csakis szabadidőpartnernek és szexre keresnék, elég nekem magam után pakolni.
2020. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
13%

Bmw x5 van amivel tudok shoppingolni járni edzeni masszázs pedikűr.

meg is tankolja.

Néha lehajolok előtte kis tangában ez is elég neki szegényke már hatvan felett van.

Ha durvulni akar hátul nesquik kakaósan is elintézheti.

2020. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Mi ezeket közösen csináljuk a férjemmel.
2020. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

Főzés - igen. Egy ideig külön voltunk, semmi kedvem nem volt magamra főzni, nem voltam motivált. Szeretek "gondoskodó" lenni.

Mosás - igen, nyilván nem fogom csak a saját ruhám kivalogatni. :D amúgy is szeretem, amikor megdicseri, milyen jól mosok és finom illatosak a ruhái :)

Ja, meg amúgy is imádok mosni, szeretem, ha öblítő illat járja át a lakást.

Takarítás - szeretem a rendet és a tisztaságot, így megcsinalom. De ha ő is ráér, nem dolgozik, amikor takarítok, akkor beszáll. Nem úgy fogom amúgy ezt fel, hogy utána takarítok. De inkább akkor csinálom meg, ha ő dolgozik, ne a közös időből menjen el több óra, ha azt értékesen is tudjuk tölteni.

Pakolás utána - nem, elvárom, hogy tartsa meg a rendet,ez a minimum.

Bevásárlás - neki?! Neki nem. Nem is értem, ez a felnőtt kategória. Ha vásárolok, akkor magunknak vásárolok, nem neki. Ugyanúgy, ahogy ő is megkerdezi, hozzon-e valamit hazafelé.

2020. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt mindet szívesen csinálom, de már csak házasságban. Csak párkapcsolatban illetve randizgatás során tutira nem. Tanultam az esetből.
2020. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Én szívesen főzök, mosok, takarítok stb.. ahogy ezt egy normális háztartásban illik. Viszont nem pakolok el utána és nem szolgálom ki úgy hogy közben ő meg semmit nem csinál csak a kanapén pöffeszkedik. Hálistennek nem azt hiszi a párom, hogy a rabszolgaja vagyok, szóval ebből eddig nem volt gond.
2020. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%

Főzök, mosok, takarítok, bevásárolok. Mindent szívesen megcsinálok ami a háztartáshoz tartozik.

Cserébe ő szerel, javít, füvet nyír. Tudom hogy az jóval ritkább, de nem zavar. Szívesen csinálom

2020. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Ebbe beleroppannék testileg-lelkileg. Nekem is megterhelő munkám van, csak akkor működhet a párkapcsolat, ha megosszuk a feladatokat. Miért készíteném ki magamat teljesen csak mert nő vagyok? Nem lenne fair.
2020. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ.

De mivel én nem tudom, nem is akarom pl. a kapcsolót megszerelni vagy a füvet nyírni, esetleg a csapot lecserélni, ha már javíthatatlan, hát inkább takarítok-mosok sőt vasalni szeretek is.Főzni is szeretek, bár van, amit jobban csinál.

2020. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ezek egyikét sem csinálom szívesen. Sajnos meg kell.
2020. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!