Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkel egy nőt jobban magadhoz lehet láncolni?

Figyelt kérdés

Több nőtöl hallottam már, hogy hát ha gyerek lett volna a akkor azért maradt volna mellette mert nem olyan rossz volt ez a kapcsolat csak már másra vágyik, új izgalmakra.

Nyilván ha nagyon rossz akkor tovább áll a nő így is úgy is..


2020. okt. 5. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Aki ilyet mond, azt kerülni kell.


Amúgy én fordítva látom. Annak voltam hajlandó szülni, akivel úgy láttam, hogy megvan a megfelelően szoros kapcsolat.

2020. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Van ebben igazság, főleg ha az illető jó apa. Ha nincs a viszony elmérgesedve, szeretet van, csak az újdonság hiányzik, akkor nem fogok emiatt a gyerekeknek traumát okozni egy válással.
2020. okt. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a nő már gyereket akart, de nem jött össze, így mikor elmúlt a rózsaszín köd a kapcsolatnak is véget vetett.
2020. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez így igaz. A gyerek egy nagyon erős kapocs, mert csinálhatsz bármit is, mindig a gyermeke apja maradsz. Továbbá, a gyerek anyagi függőséget okoz, illetve, gyerekkel társkeresés nehéz, így a lehetőségei is csökkennek.

A másik dolog, hogy ha sokáig vagy valakivel és nem jön elő a gyerek téma, de ő szeretne, nem fog melletted maradni. Keres olyat, aki vállalná. A biológiai óra ketyeg, nem tehet ellene.

2020. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam a gyerek születéséig van párkapcsolat, onnantól viszont család. Az pedig életre szól, akkor is, ha mégis válás lenne a vége. A gyerekem apja az életem része lesz mindig, nem tudok a jóllétével közömbös maradni, számít, hogy mi van vele.

Kapcsolatban is toleránsabb vagyok a gyerekek apjával, nyilván ami nem működik jól, azt első körben javítani próbálom. Sima kapcsolatban nem erőltetem ami nem megy, a gyerekem apja az más.

Nyilván itt is van az a pont, amin túl az ember elengedi magát a kapcsolatot, egy rossz házasság a gyereknek sem boldog család. De a normális kommunikációra utána is törekszik az ember.

2020. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!