Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselnétek ezt a szituáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnétek ezt a szituációt? Szólnátok most? Elmennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy távkapcsolatot ( 900 kmn-re van a párom) lényegében én voltam nyáron nála egyszer egy hetet. Azóta együtt vagyunk, mindennap videochatelünk stb.

Karácsonyra jön csak haza illetve nyáron szeretne legkésőbb bizonyos okok miatt.

Karácsonykor mennénk az ő szüleihez, mamájaihoz illetve meghívtam őket hozzám is ( egyedül lakok van saját házam )

Miközben videóchateltünk ő beszélt már 2x a mamájával, de kinémította utána... de annyit hallottam ,hogy minek jönne ő haza hozzám ha jól keres stb... igazából ennyit hallottam.

Úgy érzem az anyukáján kívül nem örül nekem senki, apukája sem meg ezt csak rózsaszínködnek gondolják ami majd elmúlik...


Én jól keresek itthon van házam meg autóm egyedül megteremtettem ezeket magamnak. Nem küld nekem onnan pénzt szóval senki nem mondhatja,hogy kihasználnám.


Én nekem ezek nagyon rosszul esnek,hogy " minek jön ő haza"

Így szerintem én nem szeretnék menni hozzájuk, csak maximum a szüleit meg tesóját és a párját fogadnám karácsinyi ebédre.

Én nem akarom,hogy piszkáljanak majd engem ott.



2020. okt. 5. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Mi a kerdes? Az emberek 99%-a nem fog komolyan venni egy ilyen kapcsolatot, mint ami a tietek.
2020. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ott a kérdés. Nem is kell komolyan venni majd ezt mi bizonyítjuk.
2020. okt. 5. 11:06
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Hogy viselnétek ezt a szituációt?


Mit? Hogy nem veszik komolyan a kapcsolatot ami nem kapcsolat? Megértenem.



Szólnátok most?


Kinek, miről és mit?


Elmennétek a helyemben?


Novemberig még igencsak sok idő van, lehet nem lesz hova elmenni

2020. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem értem emberek itt mi a felháborodás ez ügyben... nem 1-2 olyan ismerősöm van akik így kezdték egy évet távkapcsolatban voltak és utána összeköltöztek.


Kinek miről? - a páromnak,hogy nem szeretnék inkább menni.


Ha meg nem lesz belőle semmi ez őszintén rajtunk kívül kinek fáj? Max annyit vágnak hozzánk,hogy " mi megmondtuk" szóval nem is értem mi a felháborodás ez ügyben.

2020. okt. 5. 11:14
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Mi 800 km-re ekunk egymastol. Mi is hasonlo helyzetben vagyunk, ami a talalkozasokat illeti. Most pont kint vagyok nala egy egesz honapot, aztan karacsonykor talalkozunk legkozelebb. Igaz,mi mar regebb ota egyutt vagyunk. Aki nem volt ilyen helyzetben az nem tudhatja, hogy egy kapcsolat igy is mukodokepes!

Engem itt mindenki szepen fogadott, mindenkinek bemutatott.

Olyan helyre nem mennek szivesen, ahol igy velekednek rolam. A paromnak pedig mindenkepp elmondanam a miertjet. Ezeket a dolgokat nem szabad elhallgatni.

2020. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Milyen felháborodás? Senki nincs felháborodva, egy tényt közöltem.


Akkor szólsz a párodnak, hogy figyelj Pisti, én inkább nem akarok majd menni a nagyszüleiéhez, mert a nagyanyád láthatóan nem kedvel.

Ennyi.

2020. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5! Igen aki nincs ilyen helyzetben az nem fogja megtudni milyen mikor x havonta láthatod. Én is kételkedtem benne az elején ez tény és való dolog. De látom,hogy tesz azért,hogy minél hamarabb itt legyen és én is akarok neki segíteni bármi is legyen.


#6! De lehetett volna kisebb lélegzetvétellel is szerintem, lehet a mai napra én vagyok érzékeny, de én ennek éreztem.

2020. okt. 5. 11:23
 8/19 A kérdező kommentje:

A családtagjai részéről az a baj,hogy amit párom is mond nekik is meg nekem is,hogy hiába van kint és keres jól ( 2 munkahelye van egy fő és egy részmunkaidős minden szombaton bent van ) nem boldog és nem minden a pénz.

Ahhoz képest mennyit dolgozik én szerintem ennyit itthon is keresne. Az,hogy csak a munkának meg a pénznek él valaki az addig jó amíg nincs kivel otthon maradni én szerintem.

2020. okt. 5. 11:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Találkoztál már vmelyik rokonával személyesen?
2020. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
Azért nem látod, hogy valójában mennyire nevetséges az a nyári egy hét, meg aztán csak december, meg aztán kitudja, hogy még mikor, mert benne vagy érzelmileg. Aki meg nincs, az meg mosolyog, meg legyint rajta, hogy jóvan, bizonyítsatok akkor. Távkapcsolat azért tini korban sokunknak volt, de lássuk be, a normálisabbaknak már akkor is inkább volt igénye a valóságban is létező dolgokra, érintésekre. A nagyanyja csak reálisan látja a dolgokat, akkor is, ha neked ez épp fáj, mert van valami plátói szerelmed egy pasival, akivel több a talán mint a bizonyosság. De persze, sértődj csak.
2020. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!