Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hívnak meg valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívnak meg valakit egyedül egy esküvőre ha hónapok óta komoly kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

A páromat egy volt kolléganője meghívta az esküvőjére, szólóban. Most történt a meghívás pár hete, mi már több mint fél éve együtt vagyunk, tud rólam a lány, a párom jóban van vele, sok mindenről beszámol neki...

A lánynál fel sem merült, hogy engem is meghívna, rosszul esett. A párom azt mondta megkéri, hogy én is mehessek, az még kellemetlenebb lenne, inkább kihagyom. A párom így tök egyedül lesz, senkit sem ismer ott.

Úgy érzem nem szimpatizál velem a lány. Bennem már az is felmerült, hogy direkt nem hívott meg a lány, hogy a párom szabadon csajozhasson, mert anno nagyon élvezte a lány a csajozós történeteket...

Ti jártatok már így? Tudom, hogy van akinek anyagilag számít 1-1 fő, volt, hogy gyerekként ezért nem mehettem én sem egy esküvőre, de nem hinném, hogy itt ez a helyzet.

28N



2020. okt. 5. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon is számít, hogy hány meghívottal számol egy pár, nem beszélve, hogy a vírus miatt is megszorítások vannak. Teljesen felesleges ezt magadra venned.
2020. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom mert téged magasról leCENZÚRÁZVA.
2020. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Együtt is laktok?

A párod helyébe nem mennék egyedül. Igaz az a fél év nem sok. Esetleg a nő tudja, hogy te nem komálod őt valamiért. Nem kíváncsi a nagy napján az arcodra. Látni sem bír.

2020. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem lakunk együtt, de 7-ből 6 napot együtt vagyunk.

Ő el fog menni egyedül, konfliktuskerülő alkat és jóban van a lánnyal, mert valamiért ennek a csajnak meg tud nyílni míg a férfi barátoknak nem...

2020. okt. 5. 15:50
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Én 1 éve voltam együtt a párommal, amikor csak őt hívták meg a lagziba. Nem is ismertem az ifjú párt és másokra is vonatkozott ez a szabály. Én nem hisztiztem ezen, tök érthető, hogy nem volt pénzük minden vadidegent megetetni, de a barátaikkal szerettek volna ünnepelni.

Szóval a pénz miatt. Ez nem rólad szól.

2020. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
A vírus miatt nekünk is nagyon meg kellett vágni a létszámot
2020. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez van. Kibírod azt az egy napot.
2020. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj de én nem értem a problémádat. Meg úgy önmagában ezt a mentalitást. Nem rosszból mondom csak nem értem azt amikor valaki ha kapcsolatban van egyszerűen képtelen elviselni azt hogy a másik nélküle menjen valahova. Attól még hogy együtt vagytok, nem vagytok egy ember.! Miért fáj annyira hogy egy kvázi vadidegem nem hívott meg az esküvőjére??


Gondolom téged a csaj nem is ismer v nem nagyon, olyan régóta sem vagytok együtt. Másrészt gondolj bele hogy te azt mondod az a plusz egy ember nem számít, de ha mindenkit akit meghívnak azoknak még a plusz egy fője is megy akkor könnyen felkúszhat a létszám. Tehát valszeg nem te lennél az egyetlen plusz 1 hanem az 50. és nagyon nem mindegy.


Raadásul én se hívnék meg olyat az esküvőmre akit nem ismerek vagy csak minimálisan. Hülyeségnek tartom.


Ha nem fontos emberek a számodra akkor pláne nem ismerem a sértődést.

A pasiddal nem egy ember vagytok, téged nem ismernek. Semmi gáz nincs ebbe.

2020. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Anno ezert nem hivtam meg a kollegaimat az eskuvore, mert 5 kollega parral az mar 10fo es a parjaikat nem is ismertem, plusz kinek mi a komoly kapcsolat? Szerintem ti jartok...

En nem fujnam ezt fel ennyire oszinten szolva. Egy delutant/estet el tudsz tolteni nelkule.

Mas lenne a leanyzo fekvese ha a neje lennel, az valoban kellemetlen ha ezt a tenyt figyelmen kivul hagyna.

2020. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Kolléganő az esküvői létszám tervezéséről:


"...persze a házaspárokat, meg a baráti kapcsolatunkban lévő párokat meghívtuk, a legtöbb embernek azért megmondtuk, hogy attól, hogy már három hónapja őt dugod, még nem jön el az esküvőnkre..."

2020. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!