Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak egyszer már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak egyszer már volt házassága és belőle van egy gyerek is. Mit tegyek? A többi lent!

Figyelt kérdés
Igazából amikor összejöttünk,akkor is tudtam róla,de nem hittem,hogy ilyen nehezen fogom viselni,hogy már volt nős. Mindig az exhez hasonlítgatom magam,a gyerekben is az exet és a köztük lévő köteléket látom. A gyereket nem szeretem... Állandóan az apjára van csimpaszkodva, és azt érzem, elveszi tőlünk az időt, amit kettesben tölthetnénk. Egyszerűen rosszul vagyok a gyerektől már akkor,amikor meglátom...
2020. okt. 5. 16:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Szakíts vele, nem vagy hozzá való.
2020. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Akkor hagyd el. A gyereke mindig a gyereke marad. És normális hogy őt helyezi előtérbe, ha te ezt nem tudod elfogadni, és utálod akkor hagyd ott a pasit.
2020. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts vele, mielőtt megteszi ő. Csak tönkreteszed magad és a kapcsolatot is, hadd találjon olyan nőt, aki nem vetíti ki rá a súlyos önértékelési problémáit és el tudja fogadni a múltjával együtt.
2020. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Szakíts vele, ahogy írták is előttem, a gyereke mindig ott lesz, mindig a gyereke marad. Ha csak Te a gondolkodásmódodon nem változtatsz/nem tudsz változtatni akkor ez sose lesz boldog párkapcsolat. Vagy mindig csak egy valaki lesz boldog benne, míg a másik szenved.
2020. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Így van. Utálom. És tudom,hogy ha én szülnék neki,az már sosem lenne neki nagy élmény. Sosem érezné azt,amikor először lett apa. Szerintem az első gyereke tényleg mindig az első lenne, én és az új gyereke utolsók lennénk.
2020. okt. 5. 16:29
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Sajnos ez van.
2020. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Uram Jézus, csak mert már van gyereke, nem tudná szeretni a következőt. Komolyan kérdezem, hogy minek vagy vele, ha ilyenket gondolsz? Minek nem szakítottál már ezer éve?
2020. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Mindenki jól jár vele.
2020. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Úgy érzem,mindig a gyereke mögött kullogok. Pl amikor pihenünk,nekem hátat fordít,hogy inkább öleljem őt, ő a gyereket öleli. Megkértem,forduljon úgy,hogy én is hozzá tudjak bújni. Erre ő: Nem gondolom,hogy a saját gyerekének fordít hátat. Azt mondta amikor itt a gyerek,nem foglalkozhat velem. Mindig, örökké a gyerek miatt van a vita. Minden napunk róla szól.
2020. okt. 5. 16:33
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
Undorító és beteges a gondokodásod, annyi érzelmi intelligenciád van, mint egy óvodásnak, szakíts szerencsétlennel és keress egy pszichológust.
2020. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!