Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja ha meg védem magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja ha meg védem magam?

Figyelt kérdés
A pasimat zavarja, ha ki állok magamért ha bárki be szól, nekem. És az is zavarja őt, ha szólok neki, hogy jól, esne ha ő is meg védene engem ha bármi bajom lenne, vagy ha bármi történne velem. Mert érdekes módon a családját eléggé elfogultan tudja ösztönösen védelmezni pl testvéreit, de velem szemben teljesen más. Nekem azzal jön, hogy ne halljam meg ha valaki be szól, hanem sétáljak tovább és kész. És ő nem fog nekem se testőrt játszani se ilyesmit ha annyira ez az életem akkor védjem meg magam. De az is zavarja ha meg védem magam, azzal jön az számára rossz inkább tanuljak meg ne vissza szólni, és ne meg hallani és kész.

#védelem, pasik, nők, kapcsolatok
2020. okt. 5. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem lehet így megválaszolni. Van az a szituáció ahol kell a védelem, de olyan is ahol értelmetlen belemenni. Pl. ha odaordít egy kisebbségi, hogy "rák a gyomrod!!!" akkor arra teljesen felesleges reagálni. De ha valaki odaugrik és megpróbálja elvenni a táskád akkor már nem árt védekezni. Kivéve, ha kése vagy egyéb támadófegyvere van.
2020. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát az apám az olyan volt , hogy lecseszett ha megvedtem magam emiatt szivattak a gimiben és mentalis beteg lettem
2020. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nehéz ezt így eldönteni.

Fiatalon volt egy csaj a barátikörben. Ő is mindig "kiállt magáért ".

De ezt úgy képzeld el,hogy semmi nem volt, ami mellett el tudott volna menni szó nélkül.

Egyszerűen olyan konfliktusokat volt képes generálni,azzal,hogy állandóan az igazát kereste, hogy nagyon idegesítő volt.

A srácok a társaságból meg állandóan ugrásra kész, hogy kit kell összeverni mert valahogy mindig védelemre szorult. Aztán rájöttek hamar, hogy keresi a bajt.

Nem mondom hogy te ilyen vagy, csak azt,hogy vannak szituációk, amit fel sem kell venni. Meg van amikor tényleg kell hogy kiálljon melletted valaki.

De nem kell mindig leállni védekezni. Sokszor elég, ha magadban lerendezed egy helyzetben, hogy itt most nincs kivel vitázni.

2020. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Igaza van a barátodnak. Utcán beszólásra nem is kell reagálni. Proli szokás hajba kapni idegenekkel.


"A srácok a társaságból meg állandóan ugrásra kész, hogy kit kell összeverni "

AKkor ismerkedj a fajtáddal, a nyikhaj,proli, verekedős gyerekekkel.

2020. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

4es...

Tudod sose voltam nyikhaj proli gyerekek közt...25 éve mikor még fiatalok voltunk akkor a srácoknak ez a fajta mentalitás egy kicsit ilyen férfias erő fitogtatás volt, tudod mint ma a legújabb iphone...

Én sem vagyok erőszak párti, de azért a mi generációnk még úgy nőtt fel hogy láttunk minden diszkóban egy egy verekedést. Ez akkoriban a hozzátartozott egy szombat estéhez. A mai fiúk már csak egymás haját húzgálják kb....

Azt meg sem próbálom elmagyarázni, hogy valahol azért imponáló volt a csajoknak ha egy srác tényleg oda mert állni, hogy megvédje.Nyilván, ha erre valóban szükség volt.

Csak ez a liba vitte túlzásba hogy generálta az ilyen helyzeteket.

2020. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én konfliktus kerülő vagyok alapjáraton, de vannak helyzetek amikor pl be szólnak, vagy ha bármi van pl sorban elém állnak, hogy meg kell az embernek védenie magát. De néha úgy tünik mintha azt akarná hogy tutyimutyi legyek akit senki és semmi se érdekli különben nem zavarná, és ha azt merem mondani akkor álljon ki ő mellettem akkor meg egyből akkor inkább védjem meg magam.
2020. okt. 5. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami nincs meg benne, az zavarja.
2020. okt. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ő állítása szerint a munka helyén ki áll, magáért ha igazságtalanság éri, és össze veszik a feletesével ha packázik vele.

Szóval benne is meg van hogy meg védi magát, inkább arra gyanakszom hogy azt akarja hogy tutyumutyi legyek valamiért.

2020. okt. 6. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!