Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elviselik a rossz külsőt a jó belsőért, a férfiak elviselik a rossz belsőt a jó külsőért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 23:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez sokszor így van
Nem, ez általában nincs így
42 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Hisztis, könnyűvérű, komolytalan lányokkal vannak, csak mert szépek. A normális, de átlag alatti külsejű lányok vannak egyedül, ez megfigyelhető. Nem értem, miért mondja sok álszent, hogy a pasiknak nem a külső a legfontosabb.
2020. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Honnan szeditek ezeket a hülyeséhgeket?
2020. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%

Huhúúú, nem. Nagyon nem. Sőt, kifejezetten fordítva jellemző.

Elég gyakori, hogy egy tahóért vannak oda nők vagy bántalmazó kapcsolatban élnek, ha a férfi jól néz ki. Fordítva ez elég ritka.

Férfiaknál viszont elég gyakori, hogy akár jól kinéző pasik is simán megállapodnak egy átlagos csajjal, aki belsőre többet nyújt, mint a többi lány.


#1: Valami nagyon elcsúszott az értékrendedben, ha szerinted a normális, átlag alatti külsejű lányok vannak egyedül. Teljesen ronda lányoktól is hallani, hogy próbálkoznak náluk.

És nem, nem attól lesz normális egy nő, hogy ugyanazt a szép lányt szidjátok el irigykedve.

2020. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Senkit nem szidunk irigykedve, nem tudom ezt honnan veszed. :D Csak leírtam az igazat, a csúnyább lányok vannak mindig egyedül, ez tény. Max részegen próbálkoznak pasik. A módosult tudatállapotot ne tekintsük már próbálkozásnak, jó? :D
2020. okt. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem szeretem amikor az egész férfi embert ennyire ösztön lénynek állítják be... tény, hogy soknak mindegy, csak megnyerő legyen a nő külsőre, és ha nem sikerül olyant találni, akkor az egész életük a szép nők utáni epekedésről szól, de bőven vannak olyan "felvilágosult" férfiak is, akik tudják hogy a külső nagyon keveset számít önmagában... sőt, egy szép lélek nélkül semmit....
2020. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Itt mindent leszavaznak a feministák, ha azt írod: A férfinak elég, a nőnek nem.
2020. okt. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

Személy függő leginkább, mert mind két oldalt van ebből és abból is

Viszont

2020. okt. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

Engem a parom a belsovel fogott meg, de kulsore is vonzonak talalom! Soha nem jonnek ossze olyan ferfival, aki hulye de jol nez ki. A belso a mervado, de szukseges a kolcsonos vonzalom!

Szerintem vannak nalam sokkal szebb es vonzobb nok, de mi valahogy egymast talaljuk a vilagon a legszebbnek.

2020. okt. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Tapasztalataim szerint inkább fordítva van. A férfiak képesek egy nő személyiségébe beleszeretni, és akkor szépnek látják, még ha valójában nem is egy bombázó. A nők a külső alapján ítélnek meg belsőre is egy férfit: ha jól néz ki, akkor jó belső tulajdonságokkal ruházzák fel gondolatban; ha rosszul, akkor a hibáit nagyítják fel.
2020. okt. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

Igen, ezt én is rengetegszer tapasztalom. :) Például magamon. Az eddigi pasijaim közül senki nem volt külsőre az esetem, de ez semmit nem számított, tekintve mennyire egy húron pendültünk.

Ezzel szemben vannak barátnőim, akikkel képtelenség kapcsolatban harmonikusan együtt működni: hisztisek, akaratosak, érzelmileg kikészítik a pasikat, az orruknál fogva vezetik őket. És igen, ajnározzák őket a jobbnál jobb pasik, gyakorlatilag hevernek a lábaik előtt, csak mert ők gyönyörűek. :) Én átlagos vagyok, jó személyiséggel, egy kezemen meg tudom számolni hány pasi szagolt felém (de azokkal legalább több éves komoly kapcsolataim voltak).

23N

2020. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!