Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom azt, hogy megfog csalni a barátnőm? Sokszor a fejemben van, volt hogy már álmodtam is ilyenről. 23F

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert önbizalomhiányos vagy.
2020. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Mert tudod, hogy kevés vagy hozzá.
2020. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy múltbéli rossz tapasztalatok/mások rossz tapasztalatai, vagy önbizalomhiány.
2020. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert ez egy félelmed, és az emberek sokszor álmodnak a félelmeikről. Hasonló cipőben vagyok, heti rendszerességgel álmodom, hogy a párom megcsal (rosszabb esetben meghal), pedig már évek óta együtt vagyunk és nincs semmi gond a kapcsolatunkkal. Én nem tennék mögé semmi komoly tartalmat, vannak emberek akik kicsit jobban tartanak ettől, mint mások, ennyi. Persze állhat mögötte valóban önbizalomhiány, amitől azt érzed nem vagy neki elég és bármikor megcsalhat, de hidd el nem veled lenne ha nem lennél elég. :)

Nekem mikor elkezdődtek ezek az álmok sokszor felültem éjjel, mert nagyon szorított a mellkasom, ilyenkor párom is felkelt, megkérdezte mit álmodtam én meg elmeséltem és átölelt. Sokat segít, ha a partnereddel megoszthatsz mindent.


22L

2020. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már álmodban is megjelent akkor az elég erős szorongás. Önbizalomhiány. Ne ezen pörögj, s NE ellenőrizgesd, hanem inkább tegyél meg mindent nap mint nap hogy a legszuperebb pasinak lásson a világon - akkor nem fog megcsalni.
2020. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam ilyet az elején. Visszatérő, nagyon valóságos álmok voltak. De soha nem csalt meg. 10 év múlva én csaltam meg.
2020. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!