Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagalnátok ha kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagalnátok ha kiderülne,hogy a párotok titokban cigizik?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk feljött ez a téma. Akkor aztmondta, hogy nem szokott szívni. Aztán kiderült,hogy mégis. Nekem nagyon rosszul esett,hogy hazudott.20 évesek vagyunk tudom,hogy felnőtt önálló ember,de mikor számonkértem aztmondta fejezzem be és túlreagálom.

2020. okt. 6. 12:05
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekelne.
Kicsapnám a balhét.
Ez akár szakító indok is.
29 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Milyen cigiről van szó? :D
2020. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Örülnék neki, ha titokban cigizne, így legalább a szagát is próbálná elfedni. 🙂


Viccet félretéve, első pillanattól hazudik. Tapasztalatból mondom, hogy mindenről hazudni fog, soha nem lehetsz biztos abban mikor mond igazat. Tudom ez még nem nagy dolog, ez csak kis füllentés, blabla, de ebből fogja kinőni magát a reflexszerű hazudgálás. Egy mivel már az elsőnél azt mondja, hogy te reagálod túl, te elfelejted, hogy hazudott, ezek után mindig ez lesz, ha kiderül. Te "túlreagálod" És elfelejted míg ő tovább űzi a hazudgálást és azt tesz amit akar például cigizik. :)

2020. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
20 éves a PÁROM...nagy szavak ezek.
2020. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem a titkolózás része zavarna. Nem vagyok az anyukája! Nyilván nem tilthatom meg neki, csak kérhetem, hogy ne zárt térben, még ne úgy, hogy tömény bagószaga legyen. Létezik kompromisszum.

Csak ne sunyiban a hátam mögött, és semmi mást se, mert arra viszont allergiás vagyok.

2020. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk az őszinteséghez az is szükséges, hogy a másikkal őszintén lehessen beszélni. Biztosan az sem véletlen, hogy inkább titokban csinálja.
2020. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem az lenne a baj, hogy cigizik, hanem az, hogy ezt meg az okát amiért elkezdte, miért titkolta el előlem.
2020. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy okot adsz arra, hogy hazudjanak neked.

Az én párom 6 év után kezdett hazudozásba, pedig mindig mindent őszintén elmondhatott, még ha nem is örültem a dolgainak, de próbáltam segíteni és mellette állni, pedig mindenki elfordult tőle.

Ennek ellenére is egymás után derültek ki egészen kicsi dolgktól kezdve komolyabb kaliberű dolgokig a hazugságai.. Én meg nem tudom hova tenni a jelenséget, ez tuti valami bekattanás, ami beteges... :(

2020. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt igen arról van szó,hogy eltitkolta nem feltétlen a tevékenységről. Mindenre nyitott vagyok és próbálok mindig mindenre megoldást találni mégis titkolózik.
2020. okt. 6. 13:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat én nem is tudom.Előszőr is ott kezdődik a dolog,hogy felnőtt ember nem bújkál ,mint egy gyerek.

Nem csak a cigiről van itt szó,hanem alapvetó szemlélet,bármiről van szó.

A párom is felnótt,én is az vagyok.Mindketten keresőképes,önallóan gondolkodni tudó emberek.

Vicces lenne,ha neki,vagy nekem valamit sutyiban kéne tennünk,hogy a masik ne vegye észre.Mert akkor jönne a dorgálás,fenyítés ,mint egy kisgyereknek.

A dohányzást ugysem tudja eltitkolni sokaig senki.Aki nem dohanyzik,az megérzi a ruhán,borőn,leheleten.

Max úgy csinál,mintha nem venné észre.Magyarán szemethuny felette,és nem szól.(családban is van ilyen kocadohányos)


Mondd neki,hogy szokjon le,és ne nézzen már madárnak,és ne viselkedjen úgy,mint egy gyerek.


F

2020. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég kemény éket verne a bizalomba. Az egy dolog hogy cigizik, de konkrétan becsapott, átvert - hazudni fog másban is.
2020. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!