Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ebből problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ebből problémát csinálnátok, zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Zavarna, ha nagyon ritkán látnátok a barátnőtökön, hogy ivott? Ne hatalmas mennyiségekre gondoljatok és ne is tömény alkoholra, pláne nem minden nap. Alapvetően 2-3 sört vagy fröccsöt szoktam inni hétvégente, de néha lesz abból 4 is. Csak akkor látszik rajtam egy minimálisan, ha fáradtabb vagyok, vagy nem ettem olyan sokat előtte. Vagy úgy látszik, hogy kicsit lassabb leszek és elálmosodom, vagy pont az ellenkezője, jobb kedvem lesz és többet nevetek. De az esetek 90%-ában egyáltalán nem látni rajtam. Elesni, hányni, rosszul lenni, kiabálni, kötözködni, egyszóval megalázni magam sosem szoktam.

2020. okt. 6. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Az a helyzet, hogy ha heti rendszerességgel fogyasztana ennyit, az igen, zavarna. De ez én vagyok. Keress olyat, akit nem zavar.
2020. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha szexpartner, akkor nem. Ha komoly barátnő...akkor nem lenne barátnő.
2020. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Társasággal, haverokkal hétvégén? Ha csak úgy, cél nélkül egymagadban, az gond, igen.
2020. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj,de azért évi szinten remélem együtt be rúgunk párszor aztán csak hülyülünk, ilyen is kell.

22F

2020. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyedül semmiképp sem, csak társaságban!
2020. okt. 6. 17:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, azt csinál amit szeretne. De akkor őt se zavarja, ha én nem iszom.
2020. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem, bocsi, gusztustalan ha valakin látszik, hogy ivott.
2020. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem most is ittál.

"Zavarna, ha nagyon ritkán látnátok a barátnőtökön, hogy ivott?"

Engem inkább az zavarna, ha sűrűn látnám, hogy ivott.

2020. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vetem meg az alkoholt a hétvégi összejöveteleken (és időnként látszik is), szóval még örülök is, hogy partner benne.
2020. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam inni hétvégente a barátokkal vagy ha céges buli van akkor a kollégákkal. Barátomat soha nem zavarta, pedig már évek óta együtt vagyunk, ő is eljárkál a haverjaival sörözni. Néha megesik, hogy együtt is berúgunk, ha mondjuk szülinapi bulira hívnak minket vagy ilyesmi. Amíg ez nem megy a kapcsolat kárára (pl : veszekedés részegen) addig nincs semmi gond ezzel, vicces sztorik is kitudnak alakulni :D

Ebben nem fogsz tudni 100%ban azonos, egyetértő véleményt hallani, mert ez van akinél belefér és van akinél nem. Mi mielőtt összejöttünk tudtuk, hogy mindketten szoktunk inni barátokkal, így nálunk sosincs ebből gond.

2020. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!