Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy a párotok sokkal több időt szeretett volna veletek tölteni, mint ti vele?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal, és úgy érzem, hogy megfojt ezzel az állandó együtt töltött idővel. A hétvégéket péntek estétől vasárnap estéig együtt töltjük, 3 éjszakát együtt alszunk. Ráadásul egy munkahelyen is dolgozunk, de nem egy területen, de ettől függetlenül napi 2x eljarunk kb 15 percet kávézni. Ezen felül sokszor át is megyünk a másikhoz napközben a munkahelyen, ha mondani vagy mutatni akarunk valamit.

Ha dolgom van a városban, akkor is felajánlja, hogy jön velem, vagy elkiser, elvisz... Sokszor hétköznap délután is lejön, együtt töltjük estig az időt..


De ha szólnék neki, tuti megbántanám.

Van, aki ilyen helyzet után jol jött ki belőle, hogy miután megbeszélték, jobb lett a kapcsolat, stb?!

Attól félek, hogy ez már egy javíthatatlanul rossz előjel, főleg az én részemről.


Köszönöm

23L


2020. okt. 8. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég szar ez így. Gondolom nem 5 éves kapcsolat. Nem tudom mit vársz hosszú távon ha heti 2-3 nap kikészít vele.
2020. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Mennyire szuper lesz majd MINDEN NAP együtt kelni- feküdni vele.:) Sajnos ha az egyik fêl tapadós, a másik meg szeret időnként egyedül is lenni, ÉS ezt nem tudják lerendezni, akkor az a kapcsolat kuka.
2020. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ha nem egy helyen dolgoznátok,nem éreznéd ezt.

Én is szeretem szinte minden időmet a párommal tölteni, még 7 év után is.

De ha egy helyen is dolgoznánk, nem lennének egyéni hobbijaim, barátnős programjaim, én is besokallnék. - bár ezeket általában úgy időzítem, hogy ne ütközzön a mi közös időnkkel, mert ő kicsit más munkarendben dolgozik..

Némi intim szféra kell, és neked még a munkában sincs.

Én megértelek és nem értek egyet azzal, hogy mi lesz, ha már minden nap együtt lesztek című kommentelőkkel.

Más együtt élni és külön elmenni dolgozni, külön tölteni órákat, mint még munkában IS együtt lenni.

2020. okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne tervezz vele hosszútávra, szakíts most ha nem szeretsz vele időt tölteni.
2020. okt. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a párom, 5 éve leszünk lassan együtt. De falra másznék, ha 0-24-ben egymás nyakán lógnánk. Mindenhova IS együtt mennénk stb. Igenis kell az énidő, kell az, hogy a baráti társaságunkkal töltsük az időt, vagy programot csináljunk a másik nélkül. És ne keverjük már a szezont a fazonnal, mert együtt élni és 0-24-ben "egymás nyakán lógni" nem ugyanaz.
2020. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aközött is van különbsèg, hogy együtt élsz valakivel, vagy együtt éltek, és tényleg mindenhol együtt vagytok 0-24-ben. De a kérdező helyzete ezt meg sem közelíti.

A saját tapasztalataimat tudom mondani: nekem is jelentkezett ez már 1-2 hónap után, tehernek éreztem, hogy állandóan velem akart lenni (2 ilyen volt), és nagyon mélyre ásni se kell, hogy egyértelmű legyen, egyiket sem szerettem igazán.

Amit itt leîrtàl, az nem kifejezetten túl sok együtt töltött idő. Szerintem, ha szeretnéd, és feltöltődnél lelkileg a vele töltött idő utàn, akkor nem ezt éreznéd. Valószínűleg ők töltődnek, te nem. Én is ezt éreztem az exeimen. Szükségem volt rá, hogy egyedül legyek, mert sok volt, leszipolyozott észrevétlenül is. Érdemes elgondolkodni, hogy mik a terveid a kapcsolattal.

2020. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!