Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mellemre beszólás páromtól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellemre beszólás páromtól. Ti mit szóltatok volna rá?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve együtt élünk. Olyan a természete h amit gondol kimondja. Sajnos kicsik a cicijeim ezért szinte az összes melltartó nagy rám. Egyik nap párom azzal szórakozott h mivel eláll tőlem felül a melltartó oda dugdosta ujjat. Mikor rászóltam mit csinál akkor vigyorgott és azt mondja de hát üres! Ezalatt ugye azt értette h nincs cicivel kitöltve a kosara. Nektek hogy esett volna? Vagy csak én vagyok ilyen érzékeny lelkileg?
2020. okt. 8. 09:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más, hogy hol van a heccelés határa... Ha neked rosszul esett tőle ez a beszólás, akkor mondd meg neki, hogy ez téged érzékenyen érint. De őszintén szólva, 4 év után azért illene tudnia, hogy mi az, amivel belegázol a lelkedbe, szóval nekem ez mélyebb problémák indikátora is sajnos, nem figyel oda, vagy nem érdekli és ez sokkal nagyobb baj :(
2020. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi de bunkó
2020. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek az előzőekkel. Ha eddig nem zavarta és elfogadott olyannak, amilyen vagy, akkor most ez mit is jelent?

Vagy valóban bunkó, bunkóbb mint eddig mutatta, vagy már nem számít nála az, hogy neked az ilyen viselkedés, beszólás rosszul esik. Akár egyik, akár másik, én feltenném magamban a kérdést: jó ez így nekem? vagy tegyem szóvá?

2020. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
Csak egy rossz vicc volt.
2020. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
94%
Lenyultam volna az alsojahoz, tuti van rajta laza resz, foleg, ha boxer, es mondtam volna neki, hogy ez is ures. Problema letudva :)
2020. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
Vegyél akkorát, ami jó.
2020. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindig lehet eltalálni a helyzetnek megfelelő szót, kifejezést. Ez csak "kedveskedő" megjegyzés lett volna a részéről, nem kell túlreagálni. Ha kicsi, legfeljebb nem fog térdig lógni.
2020. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csak heccelt, de nem ismerlek, nem tudom mennyire vagy érzékeny. Nálunk az ilyesmi viccek simán beleférnek.


Más: miért nem veszel akkora melltartót ami jó is? Vagy vannak push up-os sportmelltartók is, azok biztosan nem állnak el.

2020. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Amit nem értek, miért veszel olyan melltartót, ami eláll a melledtöl? Vegyél megfelelö, rád illö méretet, akkor nem adsz alkalmat ilyen - igaz, hogy hülye, de nem rossz szándékú - poénra!
2020. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%

Igen, a te hibád, hogy csúfolnak! Ő csak egy vicces pasi, te meg egy savanyú nő!


(Nyilván beszóltam volna neki, hogy keressen nagyobbakat. Tapló.)

2020. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!