Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan pár ahol a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pár ahol a feleség veri a férjét?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Nekem az ex anyósom verte, a jóember matt részegen randalírozott állandóan otthon (is).
2020. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Persze, elég sok, csak ez nem szokott annyira a középpontba kerülni.
2020. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
ELőfordul, de nagyságrendekkel ritkább mint fordítva, és kevésbbé súlyosak a sérülések. Tekintve, hogy egy átlag férfi egy átlag nő ellen simán meg tudja védeni magát.
2020. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem, a nők inkább az érzelmi manipulációban, érzelmi zsarolásban és hasonlókban a jobbak.
2020. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Én ismerek pár olyan kapcsolatot ahol a nő egy G.I Jane, akitől a férfiak nagyrésze berezel. Arról nem is beszélve hogy egyéb eszközöket is használnak pl kést.
2020. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

"Nem, a nők inkább az érzelmi manipulációban, érzelmi zsarolásban és hasonlókban a jobbak."


A férfiak ugyanúgy használják ezeket, csak plusban még erőszakosak is.

Kést is használhatnak ők is.


"ahol a nő egy G.I Jane, akitől a férfiak nagyrésze berezel."

Rohadt tipikus, valóban.

2020. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer olvastam olyan cikket, ahol a nő néha lekevert egyet a férjének, ha valami nem tetszett
2020. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
6. Senki nem mondta, hogy a férfiak nem használják ezeket. A férfiak a fizikai erőszakban jobbak, a nők pedig a lelkiben.
2020. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Én szívesen lennék egy ilyen MIss Kick-Boxer embere...
2020. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Ismerős házaspárnál a férj verte az asszonyt. Férfi sólyosan megbetegedett. A napi verés nem maradt el, az asszony vette át a bántalmazó szerepkört.
2020. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!