Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már alkoholistának mondható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már alkoholistának mondható?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben tűnt föl,hogy a férjem már minden egyes nap iszik alkoholt.

Rossz dolgok történtek az elmúlt évben. Vetèlèseim voltak,amik èrzelmileg megviseltek és lehet ez vezetett idáig.

Nem rèszegedik le,de pár sört vagy fél-1 üveg bor, esetleg még kevés rövid is lecsúcsik neki.

Pár napja újra pozitívat teszteltem és azt hittem így visszaveszi,de nem

Nagyon el vagyok keseredve.

Azt mondja este meló után jól esik neki iszogatni.

Én korán kelek, így előbb is fekszem és mindig csak reggelre látom, hogy ivott.

Mit csináljak?

Olyan szomorú vagyok.

A hormonjaim miatt még rosszabbul érzem magam szerintem.


2020. okt. 8. 12:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
6%

Az semmi

Mit kell beszabályozni aggódni?Aggódsz hogy azt a pénzt már nem kapod meg?

2020. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
20%
Hát én is innék a helyében... Mikor szexeltek, ha este hamarabb lefekszel, aztán látod reggel mennyi volt a "fogyasztás"... Tipikus csak a spermája kell, de vele együtt élni, azt nem.
2020. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%

Igen, az.


"Vetèlèseim voltak,amik èrzelmileg megviseltek és lehet ez vezetett idáig."

Haha! Akkor te miért nem iszol?

Én nem viselnék el olyan párt, aki mindennap iszik. Egy üveg bor? Meg egy kis tömény is néha?


Nem irigyellek a mostani helyzetedben.Élmény lesz a gyereknek, hogy az apje esti programja a piálás. És neked is.

2020. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Lehet majd csak 2 vagy 5 év múlva jut oda, hogy mások is meglássák, nem csak az aki vele él, de ebből az lesz.
2020. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
65%

"Mikor szexeltek, ha este hamarabb lefekszel,"


A férj választja, hogy lefekvés helyett iunkább piál.

2020. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
55%

Az a szomorú, hogy hiába lesz lepontozva a #2-es, de igaza van. Gondolom a házasságotok úgy néz ki, hogy ő csináljon gyereket, a vetélés miatt pedig csak magadban szenvedsz és arra nem is gondolsz, hogy esetleg őt is megviselheti az egész dolog lelkileg.

Alapvetően az alkoholizmus nem abból áll, hogy valaki mondjuk egy trauma után többet iszik. Van, aki a diplomaosztója után egy hónapon át iszik, mert örül. Ezek önmagukban még nem az alkoholizmus jelei. Ha ez az állapot állandósul, akkor lesz alkoholista.


Amúgy meg: Ha ő sokat melózik és még egymásra sincs időtök, te pedig lelkileg szintén offon vagy, akkor mégis minek és mire akartok gyereket?

2020. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%

Ha pár hete kezdődött, akkor még nem alkoholista, de már elindult az úton.


Öreg tévedés, hogy az alkoholista = aki lerészegedik.


Ha valaki napi rendszerességgel iszik, akkor az már alkoholizmus. Ez ugyanis a függősget, a probléma megoldás eszközét jelenti, nem azt, hogy minden nap a földön fetreng.

2020. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nincsenek anyagi gondjaink. Tehát nincs olyan,hogy kevesebb a pénz.

Szexelni csak este lehet?

Ezt nem is èrtem?!

Mi ritkán vagyunk este késő este, délután szoktunk leginkább.

Teljesen más munkabeosztásban dolgozunk.

Ő későn kel és későn fekszik. Én korán fekszem és korán kelek.

Azért este 11-ig én is fönt vagyok és addig együtt vagyunk,de nem őrzöm éjjel 1-ig akár,mert nekem reggel meló van.

Nem spermának használom,mert akkor ennyi veszteség után amin keresztül mentünk, már réges rég nem lennènk együtt.

És igen...

Mindig egy sarokba pakolja le az üveget, így látom mennyi fogy.

Nem kell keresnem,mert a mosogató mellé teszi le.

A kérdés az volt,hogy tehetnèk,hogy segíteni tudjak?

2020. okt. 8. 13:05
 9/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lelkileg offon.

Van egymásra időnk bőven.

Szerintem többet vagyunk együtt,mint egy átlagos családban. Ő vállalkozó és jön megy. Mindig otthon van, amikor csak tud.

Ha már este nem megy sehova, akkor szokott inni.

2020. okt. 8. 13:09
 10/33 anonim ***** válasza:
83%
Napi fél-egy üveg bor már igen, alkoholizmus. Beszélj vele róla.
2020. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!