Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátnőm? Lehet már nem szeret?

Figyelt kérdés

Délutános vagyok, a barátnőm kora reggel kell neki felkelnie. Este haza jövök, megyek hozzája, hogy megcsókoljam őt, át öleljem, nem akarja mert aludni akar, morcos. Oké. Megyek wcre, és ott volt a fürdőszobában a piszkos alsó neműje. Képzeljétek el, kimászott az ágyból az végett a piszkos alsó neműje végett, hogy kivigye a többi piszkos ruhákhoz, és ment tovább aludni. Mikor én megyek hozzája, hadjam öt békén. Aztán mikor munkába voltam kérdezem tőle van valakid hogy így viselkedsz. Hogy hadjam abba hülyeségeket beszélni. Nem mondja hogy nincs senki máskim. Naponta csak 1x mondja hogy szeret. Máskor mindig meg várt, többször mondta, hogy szeret, hiányzok neki, rám gondol, alig várja, hogy legyen velem, ez már nincs. Máskor Mikor jöttem haza munkából, kiugrott az ablakból, belém ugrott, megcsókolt, szex volt, közös zuhany, vacsora várt. Most mindennap 4 30 kor kel. Ezért lenne ennyire morcos? Akkor is korán kellt és megvárt és volt ez az.

Írom neki, te szeretsz engem? Hogy igen, de hogy jobban mondja nekem személyesen. Már ott tartunk, hogy már nem tudja saját magától írni azt, hogy ő engem szeret. De személyesen is mondom 1x mondja naponta. Aztán olyan ideges vagyok, hogy fogom magam és mondom megyek haza. És őtet ez fel se dobja, egyáltalán, mert nem egyszer ezt mondtam, és vissza tartott és nem mentem el, de most nem tart vissza. Úgy látom őtet az nem érdekli egyáltalán hogy együtt i vagyunk vagy sem. Nagyon fura a viselkedése. Kérdőjelek vannak én előttem.

Már nem mondja hogy jöjjek el mert lehet tudja hogy úgy is el jövök.


Mi a véleményetek erről? Mit tegyek? 10 hónapot vagyunk együtt


2020. okt. 8. 15:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha így megfojtod a ragaszkodásoddal, akkor tuti elűzöd. Minek mondogassa naponta többször, hogy szeret? Ez valami mérce arra, hogy jobban érezd magad?

Én holt szerelmes vagyok a páromba, mégse mondom mindig, tudja ő a tetteimből.

Te nem vagy biztos se magadba, se az ő szeretetébe és emiatt döglődik az egész. Ha a csaj szerinted nem szeret, akkor mondd meg neki, hogy ez kevés és szakíts. Ha veled van a baj, akkor akaszkodj már le egy kicsit jobban róla, mert ettől az akaszkodástól minden épeszű nő menekül.

2020. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem azzal van gond hogy nem mondja mindig hogy szeret. Az a baj, hogy azt mondom, hogy nem vár meg, és hogy miket mondok, hogy nem akar nem örül nekem stb
2020. okt. 8. 20:12
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy nem azzal van a gond, háromszor is leírtad...
2020. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az a kérdező, aki kiírtad ide régebben, hogy túl sokat iszik a barátnőd? Nagyon olyan stílusban írsz.
2020. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítsatok, mert már régóta írod ki ide a kérdéseket a barátnődről, hogy így meg úgy nem tetszik amit csinál. Ha nem tudod elfogadni őt úgy, ahogy él és létezik, akkor nem illetek össze. Szerintem szakítsatok, nem érdemes kínlódni.
2020. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, ha meg szabad kérdeznem?
2020. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!