Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet belegondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet belegondolni hogy van vlmi a mondandómban?

Figyelt kérdés

ha többször szólok/ szóltam normálisan hogy kicsit figyeljen a súlyára mert vékonyan szebb volt ( ezt többszöri jelzés után mondtam)

De semmi...Miért nem lehet belegondolni h lehet van benne vlmi és miért kell baszogatásnak venni?


2020. okt. 8. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hányszor fogod még feltennu ezt a kérdést? Mi még mindig nem tudjuk lefogyasztani a barátnődet, sem egyéb tanácsokkal ellátni, mint a korábbi kérdéseid alatt...
2020. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így is megfelel. (Az egyik szomszéd)
2020. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert kvára nem érdekli màr az ezredik beszólásod után.
2020. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a szád járjon, tegyél valamit.
2020. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért venne komolyan, ha még mindig csak rinyálsz szakítás helyett? Ezek szerint mégsem annyira szar...
2020. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pfu hát ez nehéz nagyon. Én is voltam ilyen helyzetben az előző kapcsolatban. A barátom folyton celozgatott arra, hogy le kéne fogynom, mondjuk nem értettem, mert én már az elején ducibb testalkatu voltam, de az idő mulasaval kibukott hogy neki az lenne a legnagyobb "ajándék" ha lefogynek. Én is sertésnek vettem, nagyon nagyon fájt. Aztán rajottem, hogy nekem kell akarni, magam miatt, mert már én se éreztem jól magam a bőrömben. Aztán miután szakítottunk(nem emiatt), rá 1 evvel kezdtem el dietazni, akkor jött helyre az életem, akkor lett motivációm. Ha neki jó így, nem akar lefogyni, nem is fog. Neki kell akarni, különben nem fog menni. Itt most az a helyzet, hogy megtudod hogy ő mit szeretne. Jó neki így vagy esetleg szeretne fogyni, de nincs ereje hozzá? Ha igen, akkor segíthetnél neki, motiváld, és ne azt mond, hogy kövér vagy célozz rá, hanem próbálj neki segíteni, kideríteni eleve mi áll a plussz kilok hátterében, (nekem lelki okok pl) és kis taktikat vágva ennek nekikezdeni. A másik lehetőség, hogy meguntad, neki jó így, neked nem, mindketten mást akartok, így ugysem lesz jövője.
2020. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Fogd már fel te agyhalott, hogy hiába cseszegeted ezzel, meg hiába írod ide ki minden nap, azèrt nem foglalkozik vele, mert depressziós. Nincs rá semmi motivációja. Mert mikor jobban nèzett ki, mikor próbált neked megfelelni, akkor sem kapott tőled semmi szeretet, pozitívat. Akkor is napi szinten ba..tattad valamivel, ès èreztetted a megvetèsed. Mièrt nem ugrott anyádèknak segíteni, mièrt vett magának mèg egy nadrágot, mikor spórolni kellett volna, mièrt tölt havi 1 hètvègèt a szüleinèl, mièrt így csinálja, mièrt úgy... Vèkonyabban is ugyanúgy csak elègedetlenkedtèl vele, ugyanolyan boldogtalan volt, mint most is. Azèrt. Nincs már lelki ereje sanyargatni is magát pluszba, hogy aztán ugyanúgy beszólogassál, csak más miatt.

Èn már írtam korábban is, hogy próbáld már ki, hogy "kicsit szeretgeted" is.

2020. okt. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7: Ez így van.

De nem fogja tudni szeretgetni, mert zsigeri szinten undorodnak már egymástól.

A csajt még értem, hogy azért nem költözik el, mert nincs hova mennie. De hogy ezt a szerencsesütit mi tartja ebben a kapcsolatban, azt nem tudom elképzelni.

2020. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!