Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek fontos egy pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek fontos egy pasinak, ha 3 napig nem is ír vissza?

Figyelt kérdés

Jó, külföldről költözött haza, mondta is előre, de nem gondoltam, hogy 3 napig eltűnik.

Szerintetek ennek ellenére lehet komoly a hozzáállása?


Furcsa, mert mikor beszélünk, akkor nagyon-nagyon figyelmes, de ezek az eltűnései....



2020. okt. 8. 21:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%
Én azoknak sosem hiszek, akik azt mondják, hogy nincs idejük írni! Munkahelyen, két anyag között volt, hogy csak fél-1 percnyi időm volt, de az pont elég egy gyors üzenet megírásához. Egész műszakban chateltem.
2020. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha most te nem írsz neki, az javít a helyzeten?
2020. okt. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%
Benne van a pakliban... mármint hogy nem elfoglalt, illetve igen, csak nem veled 😂 Mondta előre, hogy most nem lesz? Igen? Akkor ne pörögj ezen, bár a helyedben inkább továbblépnék az ügyön.
2020. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%
2 éve dolgozik kint a párom. Elég fura lenne ha nem én lennék az első útja/gondolata. Olyan nincs, hogy nincs idő valamire de olyan van, hogy nem akarok időt szánni valamire. 1 nap oké de 3?
2020. okt. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
54%
Simán: mindenkinek 1000-féle dolga van, nem feltétlen tud mindig csak a másikkal foglalkozni, szóval nyugi.
2020. okt. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy szándékosan csinálja, mert tudja, hogy így jobban fog érdekelni téged, mint ha azonnal visszaírna.
2020. okt. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 meszike91 ***** válasza:
41%
Szerintem sátánista szeánszokon vesz részt. Bizonyára csak emberáldozatnak kellenél neki.
2020. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%

Aki azt írja, hogy nem para, ha három napig nem ír valaki, biztos elfoglalt, az komolyan ennyire naív?:D

Olyan nem létezik, hogy valakinek három napig nincs öt perce, akár a wc-n ülve, akár lefekvés előtt, hogy írjon:DD

2020. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

18asnak igaza van


Egyébként àtérzem a helyzeted. Én külföldön vagyok, talàlkoztam egy pasival itt 1,5 éve, ő csak pár hónapra jött ide munka ügyben helyettesíteni valakit. KB fél év múlva visszament... 1 órányi repülőútra vagyunk. Sokszor napokra eltűnik. Nem válaszol az üzikre, sokszor szóvà tettem ezt. Egy ideje nem csinàlja ezt, pàr órán belül válaszol.

De marhàra unom màr

2020. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 meszike91 ***** válasza:
51%

"Aki azt írja, hogy nem para, ha három napig nem ír valaki, biztos elfoglalt, az komolyan ennyire naív?:D"


Ember! Szaros három napról van szó! Ennyi idő külön még jót is tehet szerintem, nem kell minden rohadt órában szívecskéket küldözgetni. Nem attól lesz jó egy kapcsolat.

2020. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!