Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek fontos egy pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek fontos egy pasinak, ha 3 napig nem is ír vissza?

Figyelt kérdés

Jó, külföldről költözött haza, mondta is előre, de nem gondoltam, hogy 3 napig eltűnik.

Szerintetek ennek ellenére lehet komoly a hozzáállása?

Furcsa, mert mikor beszélünk, akkor nagyon-nagyon figyelmes, de ezek az eltűnései....

okt. 8. 21:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%
Én azoknak sosem hiszek, akik azt mondják, hogy nincs idejük írni! Munkahelyen, két anyag között volt, hogy csak fél-1 percnyi időm volt, de az pont elég egy gyors üzenet megírásához. Egész műszakban chateltem.
okt. 8. 23:57
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha most te nem írsz neki, az javít a helyzeten?
okt. 9. 00:15
 13/27 anonim ***** válasza:
51%
Benne van a pakliban... mármint hogy nem elfoglalt, illetve igen, csak nem veled 😂 Mondta előre, hogy most nem lesz? Igen? Akkor ne pörögj ezen, bár a helyedben inkább továbblépnék az ügyön.
okt. 9. 00:45
 14/27 anonim ***** válasza:
62%
2 éve dolgozik kint a párom. Elég fura lenne ha nem én lennék az első útja/gondolata. Olyan nincs, hogy nincs idő valamire de olyan van, hogy nem akarok időt szánni valamire. 1 nap oké de 3?
okt. 9. 03:55
 15/27 anonim ***** válasza:
60%
Simán: mindenkinek 1000-féle dolga van, nem feltétlen tud mindig csak a másikkal foglalkozni, szóval nyugi.
okt. 9. 05:10
 16/27 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy szándékosan csinálja, mert tudja, hogy így jobban fog érdekelni téged, mint ha azonnal visszaírna.
okt. 9. 08:24
 17/27 meszike91 ***** válasza:
36%
Szerintem sátánista szeánszokon vesz részt. Bizonyára csak emberáldozatnak kellenél neki.
okt. 9. 09:02
Ne legyél egyedül!
 18/27 anonim ***** válasza:
70%

Aki azt írja, hogy nem para, ha három napig nem ír valaki, biztos elfoglalt, az komolyan ennyire naív?:D

Olyan nem létezik, hogy valakinek három napig nincs öt perce, akár a wc-n ülve, akár lefekvés előtt, hogy írjon:DD

okt. 9. 09:30
 19/27 anonim ***** válasza:

18asnak igaza van

Egyébként àtérzem a helyzeted. Én külföldön vagyok, talàlkoztam egy pasival itt 1,5 éve, ő csak pár hónapra jött ide munka ügyben helyettesíteni valakit. KB fél év múlva visszament... 1 órányi repülőútra vagyunk. Sokszor napokra eltűnik. Nem válaszol az üzikre, sokszor szóvà tettem ezt. Egy ideje nem csinàlja ezt, pàr órán belül válaszol.

De marhàra unom màr

okt. 9. 10:02
 20/27 meszike91 ***** válasza:
60%

"Aki azt írja, hogy nem para, ha három napig nem ír valaki, biztos elfoglalt, az komolyan ennyire naív?:D"

Ember! Szaros három napról van szó! Ennyi idő külön még jót is tehet szerintem, nem kell minden rohadt órában szívecskéket küldözgetni. Nem attól lesz jó egy kapcsolat.

okt. 9. 10:47
1 2 3
Alakformáló masszázskrém

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!