Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy ember szó nélkül lelép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ember szó nélkül lelép a kapcsolatból akkor biztos hogy másik pasi/nő van a háttérben?

Figyelt kérdés

Van különbség a férfi és a női ghosting között?

Ghosting amikor szó nélkül lelép az illető a kapcsolatból


2020. okt. 9. 18:30
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
64%
Szimplàn annyi a nyitja,hogy nemakar/tud kommunikàlni. Indoktól függetlenül.
2020. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem! Van amikor akitől lelép azzal van a gond. Hiszti,zsarolás fenyegetőzés...

Volt egy lány az életemben, szegénynek tényleg nehéz élete volt azt kereste,hogy szeressék erre kihasználták....kislányával az alkoholista szüleivel és elvált nővérével élt.

Szakítani akartam vele dráma hiszti fenyegetőzés. Tudjuk 100ból 1ember lesz öngyilkos. De most kinek van kedve drámához. Egyszer megpróbáltam vele szakítani,szerettem a gyerekét is de tudtam hogy ez nem megy. Mint egy ovis akit nagyobb csínytevésen kap az ember.... vissza könyörögte magát. Volt 3 jó hónapunk. Aztán megint nyomasztó lett az egész...inkább eltűntem. Szilveszterkor náluk voltam este ő kislánya a nővére, a másik nővére a férjével és a 2 gyerekével.... Gyerek zsivaj anyukája kezdett becsiccsenteni....fogtam magam kimentem cigizni ki a kapun és haza, rég szilvesztereztem olyan jót egy malomkő esett le a szívemről.

2020. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos.
2020. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes ismerkedéskor erősebb kérdéseket feltenni a rengeteg meseszövege mellett, ezekből tudhatod, hogy mennyire hajlamos surmó lenne. Nézd meg azt is, hogy mit mond a volt barátnőiről, hogyan beszél róluk, ha tisztelettel, objektíven és nem szerelmesen, akkor te is ezt kapod, azaz tisztetelet. Nagyon ritka az a csávó, aki az előző nőit kvázza, neked meg gyorsan "Mucikám"oz és "Drágám"oz.

Jó, hogyha beszéltek a jövőbeli terveiről szakmai téren, melyik országban szándékszik dolgozni a köv. jó pár évben (rengeteg az olyan csávó, aki a nők rajongását használva egyszer csak nyugatra ugrik dolgozni, mert ha nem lenne a nők rajongása, akkor töketlen izék lennének). Nagyon sok olyan csávó is van, aki családalapítás előtt van, ehhez t.ketlen, a stabil nőjének szünetet mond és közben neked hazudik. Nagyon fontos ezeket tudni és nem egyből elhinni a meseszövegeket.

2020. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ghosting mögött általában pont az van, hogy nincs semmi. Az illető ideig, óráig elvolt a másikkal, de egyáltalán nem akart komolyabbat. Aztán, amikor épp más dolga akadt, lelépett.
2020. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!