Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kedvel vagy sem?

Figyelt kérdés
A párom anyukája elég furcsán viselkedik velem. Mindig,hogyha mennek családi kirándulásra visznek engem is. Amiért nagyon hálás is vagyok viszont ok nélkül elkezd engem sértegetni. Ha ennyire nem kedvel,hogyha egy folytában sértegett aki minek hív meg?A párom szerint semmi baja velem mert akkor nem hívna el a kirándulásukra.Viszont én kételkedek benne,hogy szeret.Rá kérdezni meg nem merek hiszen friss kapcsolatról van szó. Nekem elég rosszul esnek a szavai de ha a párom azt mondja,hogy nincs velem baja akkor elhiszem.. Mit csináljak,hogy hidegen hagyjanak a beszölásai elég érzékeny vagyok miattuk.😕
2020. okt. 9. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Pontosan miket szól be?
2020. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Bizonyos családokban a szeretet esetlen megnyilvánulása a csipkelődés. Nem erről van szó? Illetve előfordulhat, hogy az anyuka tesztel téged, mennyit bírsz ki, hogy reagálsz, beleillik-e a habitusod a családéba.
2020. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
vagy most idomitja, szoktatja szegény kérdezőt.
2020. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

"Ha ennyire nem kedvel,hogyha egy folytában sértegett aki minek hív meg?"--- pontosan azért, hogy bántani tudjon.

A barátod meg azt mondja, amibol nincs konfliktus. El ne hidd neki amit mond. Fiatal és naiv vagy kérdező. De majd belejossz...vagy nem.

Kitartást!

2020. okt. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
nem kedvel. akit kedvelünk, azt nem bszogatjuk. Ha nem akarsz lelkieredetü betegségeket begyüjteni kedves anyósjelölttől, a saját érdekedben szólj vissza, ne hagyd, hogy turáztasson.pl. kérdezz vissza: Marika néni ezzel most megalázni /bosszantani/idegesiteni, stb. akar? Mert akkor jó uton halad. Vagy valami mást. Én pl. mindig az agyamba ötlő első választ vágom vissza és ez be is vált. Hát, harc az élet, ez van..
2020. okt. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Vannak családok, ahol a "társasági csipkelődés", élcelődés a divat, ami kívülálló számára fura lehet, nem tudom: ilyenről van -e, lehet -e szó. Vannak emberek, akiknél nehéz eldönteni: kissé furán csipkelődnek, mert esetleg ezt szokták meg, vagy unszimpátiát fejeznek ki.
2020. okt. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
akkor csipkelődj vissza. a lényeg, hogy ne legyél senki célpontja
2020. okt. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tuti csipkelődésről van szó. Eddig ilyenben nem volt részed. Csípj vissza.
2020. okt. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Fiúk de utálom az ilyen primitív csipkelodos proli embereket.
2020. okt. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Fuuj... A fiúk helyett.


Ha nem vagy olyan típus, aki ezt elviseli, akkor ne menj velük.

2020. okt. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!