Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Elég féltékeny típus vagyok. Nemrég jöttem össze a barátnőmmel, és tegnap elhívtam randizni. Viszont ő lemondta, mert elnézte a dátumot, és emiatt azthittem, csak megint lerázott (korábban elég sokszor csinálta, mielőtt összejöttünk) és dühből azt írtam neki, hogy hagyjuk az egeszét a picsbe. Viszont utána mondta, hogy csak elnézte a dátumot, és bocsánatot kértem. Erre az volt a válasz, hogy ne rajta vezessem le a napi dühömet, majd még írtam neki, de azóta nem írt vissza.


Ezt hogyan tudnám kijavítani? Most esett le, hogy mekkora egy gy.ökér béta fsz voltam, és azt érzem, hogy ezzel a viselkedéssel leírtam magam előtte, és kiábrándult belőlem. Nem tudom mit tegyek, ha megint ráírok, hogy sajnálom, csak tovább alacsonyodok. Szerintetek? Ennyi volt, vége, ezekután egy hisztis pocsnek fog gondolni mindig?



#barátnő #hiba #Elbsztam
2020. okt. 10. 10:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy így akkor gondolom bukott a találka is, tehát személyesen se nagyon fogok tudni találkozni vele.
2020. okt. 10. 10:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te magad is leírtad, hogy tudod hogy hibáztál és hogy mekkora ez meg az voltál..

Írd le ezt neki vagy esetleg hívd fel. Nálunk is volt ilyen az elején, attól függetlenül nem alacsonyodott le, mindig is ő a domináns mindenben és mindenhol, csak szimplán belátta hogy kicsist túlreagálta a dolgot. Inkább lássa be valaki a hibáját, mintsem hiúságból és túlgondolásból elrontson egy kivirágzó kapcsolatot.

Esetleg hívd el még valahova, de szerintem ha csak elmondod hogy hibáztál azzal megoldódik a probléma :)

2020. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is volt ilyen én hagytam az egészet nem bíztam benne és így nem akarok kapcsolatot indítani. Nem érdemelte meg. Úgyhogy azóta is szűz vagyok
2020. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez az én nagy problémám, mindent egyből túlgondolok, legyen az jó vagy rossz... Teljesen igazad van, azt fogom tenni ami mondtál.
2020. okt. 10. 10:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint a #2-es.
2020. okt. 10. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok és ez után két évvel mentális beteg lettem .Ne agyalj túl mindent próbálkozz újra még 1szer egyébként engem is a magány és az agyalás vitt belrle a szarba ha odateszed magad mégegyszer talán nem fogsz agyalni utana
2020. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Most hibáztál ugyan, de nem meglepő a reakciód így, hogy már sokszor lerázott.
2020. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!