Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egymást milyen irányba formált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymást milyen irányba formáltátok miután összeköltöztetek?

Figyelt kérdés
Azt olvastam egy lapban hogy egymást kell formálni egy kapcsolatban. De hogyan ha nem hajlandó figyelni rá amikor kérem?
2020. okt. 10. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit kérsz tőle?
2020. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogyan, legalábbis nem tudatosan. Azt az embert szeretem, akivel anno összejöttem, úgy, ahogy van.
2020. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan sehogy. Nem akartuk megváltoztatni a másikat. Mégis formálódtunk. Én korábban utáltam takarítani, és háztartást sem nagyon vezettem (kollégiumban laktam) rendszeretőbb, háziasabb és precízebb lettem. Ő pedig, aki a kínos pontosság és precizitás mintaképe volt, lakása múzeumnak is beillett volna a tisztaságot illetően, kicsit lazább lett e téren. Hozzáteszem, én vagyok a nő :D
2020. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Spontanabb lettem ő meg nemntudom már regen3volt nem emlekszem.

Volt aki manipukativ volt igyekeztem leszoktatani mellette pozitivbab eletszemleletem lett .

Volt aki csunyan beszelt leszokattam mellette egy ket diszno vicc nalam belefer.

Volt aki hirtelen haragu volt leszokattam mellette sokat tanultam a vezetesrol kocsival.

Volt aki elore tervezo volt azt tanutam tole.

2020. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!