Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztette veled a párod hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztette veled a párod hogy nem kíván mert megváltozott a tested?

Figyelt kérdés
Hogyan hatott ez a nőiességedre és mit tettél?
2020. okt. 11. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Viszont én még nem szültem. Vagy mit kell érteni azon, hogy megváltozott a tested?
2020. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Szokott megjegyzést tenni ha felszedek pár kilót vagy ha leadok pár kilót.(Nem szereti,ha lefogyok)De különösebben ez nincs kihatásra a nemi életünkre szerencsére.Ha a szemembe mondaná,hogy nem kíván mert meghíztam,szerintem ott vége lenne a kapcsolatunknak meg egy életre elvennè az önbizalmam és valószínűleg csontra fogynèk.
2020. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy amikor nem betegség a változás oka. Amikor sokkal másképp néz ki a teste mint mikor megismerkedtetek.
2020. okt. 11. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Felszedtem az évek alatt 7-8 kilót, de ugyan úgy kíván mint azelőtt. Szóvá sem szokta tenni, csak mikor én kérdezek rá, olyankor mondja nagyon diszkréten, hogy hát igen, kicsit vastagabb lettem, vagy van kis pocakom...

Bár, mondjuk közel 20 év alatt, szerintem ez a plusz súly még egész megbocsájtható kategória.

2020. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 Tehát pl. megöregszik? Az mindenkinél bekövetkezik. Elhízni azért nem kötelező.
2020. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó nyilván nem az öregedésre gondolok!


Nem a +7 8 kgról van szó hanem többről

2020. okt. 11. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
6 Elnézést, de ez esetben jogos, hogy szól.
2020. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb pontosíthatnád a kérdésed, mert idáig mindegyik válaszba belekötöttél, hogy te nem igazán arra az esetre voltál kíváncsi.
2020. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Én 2 éves kapcsolatomba felszedtem kb 10 kilót egy gyógyszer miatt, utána nem akart hozzámérni, undorott tőlem, folyton a fogyassal basztatott. Szakítottunk amugy nem rég, igaz nem csak emiatt.
2020. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!