Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromat zavarja, hogy keveset keresek?

Figyelt kérdés

Havonta 50-100ezret teszek félre, ha elmegyünk valahova akkor nyilván ennyit se. Megmondom őszintén 400.000 forintom van jelenleg félretéve.

A menyasszonyomat ez zavarja mert kimehetnék bármikor apámmal dolgozni külföldre. Nekem ezzel az a bajom, hogy ő mindig hív is, de félek, hogyha hétvégén lennénk csak együtt akkor megcsal és ki se bírok ennyit nagyon nélküle .


2020. okt. 11. 11:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Tehát attól félsz, hogy megcsal 5 nap alatt (amikor gondolom ő is dolgozik) és nem bírsz ki ennyit nélküle? Inkább ez a baj, nem amit kiírtál kérdésnek.
2020. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Milyen sulid van?
2020. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Így ezt a nőt megtartani nem fogod tudni, akkor sem, ha meggyűrűzted.

Te döntésed, hogy milyen áldozatot hozol.

Itthon nincs másik munkalehetőség a környéken, csak amit most csinálsz?

2020. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Én mindehol csak azt láttam, hogy ha a férfi kimegy dolgozni, akkor annak a kapcsolatnak annyi lett. Tehát ezzel is számolj, a pénz nem minden, de úgy tűnik a párodnak ez előrébb való mint te. Vagy menjen ki veled együtt.
2020. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
nyugtasson a tudat, hogy nekem a jelenlegi félretett pénzed 38szorosa van félretéve.
2020. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Biztos feleségü akarsz venni egy csajt, aki már most azt gondolja, hogy neki több járna, ezt főként neked kellene megteremteni, és mivel nem teszed, ezért looser vagy?


Ennek tudod, mi lesz a vége?

- vagy feleségül megy hozzád, és egy életen át hallgathatod, hogy neki jobbat kellett volna választania

- vagy feleségül megy hozzád, és az első adandó alkalommal lelép egy pénzesebb pasival

2020. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hivd őt is ki magaddal.
2020. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Őt jó pénzéhes liba módjára zavarja, hogy nem keresel eleget, te egy lelkisérült nyomortanya vagy és azt hiszed ha nem vagy otthon, akkor meg fog csalni szal szerintem házasodjatok össze, mert mindketten selejtek vagytok és tök jól összeilletek :D
2020. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Vidd ki a macát, mosogasson ezerkétszáz euróért, aztán neki is lesz pénze, nem csak neked kell előteremteni a zsetont :D
2020. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha havi 50-100-at félre teszel, hogyan lehet csak 400 a számlán? Nem azzal van inkább a baja, hogy szórod a pénzt?

Egyébként meg nem evidens, hogy rossz fizetés miatt távkapcsolattá alakítsa a jelenlegit. Itt helyben keressél jobb lehetőségeket, ha az iskolázottságod nem megfelelő,tanulj tovább.

2020. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!