Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem könyörög,hogy kezdjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem könyörög,hogy kezdjük újra elutasítom utána mégis?

Figyelt kérdés

Exem könyörög,hogy kezdjük újra elutasítottam, sírt a telefonba, öngyilkossággal fenygetőzött.

képet küldött,hogy megvágta a csuklójá.stb, tényleg könyörgött

mondtam neki, hogy nem mert csak szenvedünk már mióta.

Eltelt 1 nap, gondolkoztam és felkerestem..ha tényleg komolyan gondolja a dolgot megpróbálhatjuk.

mintha nem is örült volna..

egész hétvégén barátnőzik, nem akart találkozni (pedig 1nappal előtte könyörgött, hogy töltsük együtta hétvégét)

most az a kifogása, hogy a barátnője állt mellette elöző nap és megbeszélték..és majd jövőhéten találkozunk ..

szerintetek mi lehet az oka?

egyik nap még könyörög, öngyilkos akar lenni ...meg minden

másnap meg már szinte nekem kell könyörögnöm, hogy egyáltalán beszéljünk.



2020. okt. 11. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek baj van a toronyban, megérdemlitek egymást!
2020. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi hullámvasút. Padlón volt, másnapra jobban lett. Fog még magányos pillanatában zokogva hívni. Viszont így, hogy eléd tudja venni a barátnőjét, akármilyen okból is, de kibírja, így ezt kell figyelembe venni. Nem mikor gyenge pillanatában fenyegetőzik. Ezek szerint olyankor csak túl sok ideje van gondolkodni, és túlzottan belelovallja magát az érzéseibe.


n

2020. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es.

köszönöm a válaszod

kielégítő volt.

szóval szerinted ne dőljek be neki többször ha sírva keres? vagy bármit is akar?

2020. okt. 11. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy ne dőlj be neki, mert olyankor biztos őszintén mondja, érzi, hogy szeret hiányzol és minden ilyen. Inkább tudd, hogy ez minden bizonnyal egy gyenge pillanata, azért van ez az érzelmi kitörése. Egyedül van és van ideje gondolkozni, valamiről eszébe jutottál és pont nincs mással elfoglalva, így érzékenyebben érinti. De tudd, legyen a szemed előtt, hogy később, vagy másnap, mikor lefoglalja magát, már sokkal kevésbé tragikusan és szerelmesen fog gondolkodni.

Tehát ha ismét öngyilkossággal fenyegetőzik, akkor próbáld túlvészelni amíg jobban nem lesz, de épp csak olyan szinten, hogy nehogy tényleg csináljon magával valamit.

#2

2020. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a játszmázásnak már olyan magas szintje, hogy az elképesztő.
2020. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A volt feleségem tavaly elköltözött a pasijához. 3 hét után a szüleihez a pasitól. Tavasszal megismertem egy nőt. Jó volt! szép volt minden. Május végén az exem elkezdett írógatni meg hozzám járni addig-addig amíg visszaköltözött. Én meg a csajjal szakítottam. A poén. Szeptember 25-én az exem visszaköltözött a pasihoz. Volt értelme? Semmi! Eldobtam azt a nőt aki odavolt értem. Az exem is megpattant. Itt maradtam egyedül. Vagyis a nagy lányommal. Szerintem nincs értelme újrakezdeni. Legalábbis az én esetemben nem volt.
2020. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!