Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom tiszteletbe kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tiszteletbe kellett volna tartsa az érzéseim, akármilyen banális,nem?!

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve vagyunk együtt.

Az első pár vitánk után tisztáztuk, hogy kinek mi esik rosszul, hogy aztán elkerülhessük ezeket és jó kapcsolatunk legyen.

Az egyik dolog nálam a facebookos like-ok voltak. Nyiltan elmondtam, hogy nem szeretném ha más nőket lájkolgatna(persze nem a barátokra gondolok). Valamiért az érzelmi megcsalással asszociálom és a baráti körömben mindig komolytalannak tartottuk azokat a férfiakat akinek volt párjuk és tetszikelték a mi portrénkat.

Tudom, hogy most sokatok szemében ez hulyeségnek tűnik, de nem kérek leszólást miatta, ezek az érzéseim. Megalázónak érzem.

Aztán telt az idő, már a 6. közös évünkben vagyunk. Néhány nehézség jelen van, pl még mindig a szülői házamban lakunk(ahol még csak a nagyi lakik) mert szerinte így gazdaságosabb, többet tud félretenni. Én költöznék, több ok miatt is de főleg mert itt nincs jó munkalehetőség számomra. Motorbicikli mániája van, nemrég szerezte meg a jogsit és minden nap mást sem látok, mint hogy bámulja a motorokat, motoros nőket is.

Az imént meg azt is megláttam, hogy belájkolt nőket meg csajos oldalakat. Elkapott egy rettentő rossz érzés és elkezdett minden egyes hulyesége idegesíteni. Arra gondolok, hogy minden gyerekes dolgát elnéztem neki, mellette voltam akkor is, mikor így közel 30hoz csak a motrokat látja maga előtt, a jövőnkre meg azt mondja "majd kialakul" .Úgy voltam vele, hogy tamogatom az álmait, mert szeretem.... És akkor latom ezt, hogy telibeszrja azt ami rosszul esik nekem. Soha semmilyen nagy dolgot nem kértem tőle, szerettem és hűséges voltam, csak arra volt/van szükségem, hogy szeressen és tiszteljen, figyeljen az érzéseimre. Nem maga a facebook, lajk zavar, hanem a tudat, hogy nem érdekli mivel bánt meg és egy ilyen apróságot se tart be miattam.

Azt hiszem nincs miért tovább vesztegessem az időm.

Mit gondoltok erről? Én 24n, ő 29


2020. okt. 11. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Én is azt gondolom, nem kellene ezt erőltetni.
2020. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
6 év...nyugi, még 1-2, és félre is fog kúrni.
2020. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Ismerős helyzet.

Nem fog változni. Ne pazarold rá az idődet tovább

Ettől még egyedül is jobb

2020. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

"Ettől még egyedül is jobb"

Ja, csak a kérdező a pasinál dekkol,és nincs jó munkája sem, szerinted otthagyja a kényelmes szitut vagy nyavalyog tovább az "érzelmi megcsalás"miatt?

2020. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Ez a facebook like mánia tényleg nevetséges. Nem akarod, hogy leszóljanak miatta? Akkor ne ilyen felszínes dolgokkal foglalkozz!

A problémát ne ebben keresd. Jól látható, hogy a srác fő problémája, hogy nincs célja, "jól van ahogy van" hozzáállású.

Igenis el kell költözni. Ez máris anyagi terhet fog rátenni, ami beindítja a célok keresését. Ha ő nem akar költözni, akkor menj egyedül. Megmondod neki, hogy jön veled, vagy megy haza anyjához.

2020. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4: a pasi dekkol a csajnál
2020. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"még mindig a szülői házamban lakunk"

"házamban"

2020. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen, az én szülői házam. S neki tök kényelmes így, ha beszélek a jövőről csupán annyit mond, hogy majd meglátjuk, valami lesz.

látszólag tényleg felszínesnek tűnik, de nem magát a lajkot kell értelmezni, lehetett volna ez a tett bármi más dolog amire megkértem, hogy ne tegye mert bánt vele, mégis teszi. Számomra az a lényeg, hogy nem törődik az érzéseimmel és azzal a kompromisszummal, hogy én sem és ő sem tesz olyat amivel a másikat bántjuk. DE igazatok van, ez az utolsó kis csepp amivel betelt nálam a pohár, a fő gond az, hogy elkényelmesedett és minden fontosabb a közös terveinknél.

Haza fogom küldeni az anyjához, vagy eszhez tér vagy akkor nem is kár. Csak a 6 évemért...

2020. okt. 11. 14:19
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez a likolgatás sztem gusztustalan. Nem bírom megérteni, hogy miért kell más nőket folyton likolgatni.
2020. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ingyen lakik ott legalább?

Elég ciki, majd a csajokat is oda viszi a te házadba?

2020. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!