Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha lehetőséged lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha lehetőséged lenne észrevétlenül belépni párod közösségi oldalaira, akkor te megtennéd?

Figyelt kérdés

Most nem arról az időszakról beszélek, amikor minden rendben van a kapcsolatban.

Gondolom pár emberrel előfordult már, hogy gyanús dolgokat vett észre, egyre több jel utalt arra, hogy bizony lehet megcsalják. Csak ugye konkrét bizonyíték nincs, párod állítja ő sose tenne veled ilyet... egyszerűen csak szétszórt időszaka van, beképzeled, féltékeny típus vagy stb kifogások. Viszont erősödik benned az érzés, hogy valami nincs rendben.


2020. okt. 11. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Sose lépnék be
Nem tudom, helyzetfüggő
Belépnék, és ezzel letudnám zárni a témát.
26 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Érdekes tény, hogy korábbi elmondása szerint előző kapcsolatban már lépett félre, de megbánta.
2020. okt. 11. 12:33
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Mi a francból gondoljátok, hogy bármi nyoma van egy megcsalásnak a közösségi oldalakon? Insta vagy Face nélkül talán nem lehet félre dugni? Vagy a szórakozóhely után hazafelé menet? vagy a kolléganővel ebédszünetben?
2020. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Van lehetőségem bármikor, hozzáférek a telefonjához és a laptopjához is, de eddig még sose néztem bele. Nem adott okot bizalmatlanságra, szóval ha bármi rossz érzésem támadna, tudom, tudom, ciki és nem divat így megoldani a dolgokat, de én leülnék és megbeszélném vele. Ismerem, mint a tenyerem, felismerném ha hazudna.
2020. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván igen.
2020. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Mivel mindig úgy hagyja a gépén a fb-ot ezért gyakran ott tálalom magam ha szeretnék a saját fb profilomra felnézni.

Az Indiáját rendszeresen nézegetem a vicces mémek és az állatos profilok miatt, nekem nincsen istám és nem is szeretnék, a párom meg megengedi, hogy matassak benne.


Mivel a barátaink nagy része közös, ezért előfordul, hogy egymás telefonjáról írunk nekik, vagy megkérjük a másikat, hogy dobjon egy üzenetet valamelyik rokonunknak.

2020. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nehéz elképzelnem hogy egy olyan rossz kapcsolatban legyek benne, ahol ilyesmihez kell nyúlnom. De szerintem amúgy ha tényleg van valami okom gyanakodni, esetleg konkrét gyanúsítottam is van, akkor bele néznék.
2020. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Én, amikor volt megérzésem, belenéztem. Laptopba, telefonba. Mindig lebuktak, hogy megcsalnak. Mindig.
2020. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem. Akivel együtt vagyok abban megbízom. Ha nem akkor rég megette a fene az egészet. Aki meg akar csalni úgyis megteszi. 36/f
2020. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!