Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ilyenkor mi van? Masnak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyenkor mi van? Masnak is ilyen gondolatai vannak ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kerlek ne iteljetek el.

Van egy kedves, edes ferjem. 9 eve vagyunk egyutt, igazabol egymas mellett nottunk fel. Vettunk egy hazat, de innen kezdve nem tesz semmit a kapcsolatunkert. Mindent magamnak kell megoldanom. A tapetazast, a festest, a butorozast.. O el van a vilagaban. A sorozatokkal, a videojatekokkal... Viszont az elso szerelmem. Sok mindenen mentunk at. Folyton azon kapom magam, hogy a regi, meg szep idokre gondolok, hatha lehet ez meg olyan.. Hatha komolyan vesz ujra, hatha erezteti velem ujra, hogy erdeklem ot. Barataim szerint teljesen belekenyelmesedett az eletbe. Ot nem zavarja, ha putri a lakas. Nem erdekli semmi. Nem segit, en astam fel a kertet is es a vetemenyest is en tartottam eletben. Megis allitom, himogy egy nagyon jo ember.. Megbizhato, nem hazudik, nem csal meg.. De egyre tobbet gondolkodom az erzeseimen. Ez csak a megszokas mar, hogy harcolni akarok a hazassagomert? Mellette onmagam lehetek.

Azonban kezdtem vonzodni egy kolegamhoz es ugy fest, nem egyoldalu. Le tudnam kopni magam, mert nincs helye egy fellangolasnak az eletemben, hiszen hazas vagyok. Vele terveztem jovot, gyereket.. Mindemellett azzal a férfival nagyon, nagyon kulonbozunk. Ossze vagyok zavarodva. Furdall a lelkiismeret. Az a sok harc, a sok remeny, a sok terv.. Az a langolo szerelem, tenyleg csak ennyi lenne?


Ha valaki volt ilysn szituban, kerem irjon. Elnezest, ha zagyva, vagy ha hibasan irtam de epp zokogok. En csak nem tudom mi a helyes..


2020. okt. 11. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szar a házasságod, már pedig szar, erről ne legyenek kétségeid, csak idő kérdése, hogy mikor kötsz ki egy másik férfi ágyában.
2020. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazabol valahol legbelul en is ezt erzem, csak kimondani is rettegek. Leirni se egyszeru.. De masnak is ilyen gondolatai vannak? A regi idok, amikor minden jobb volt..? A kozos kis szokasok. Vajon hianyoznanak? Vajon rendbe lehet ezt hozni? En elso sorban ragaszkodom hozza. De tudom ez nem jo. Egyszeruen zsong a fejem..
2020. okt. 11. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Fellángolásnak van helye egy hosszú párkapcsolatban. Az nem mindegy, hogy ezt hogyan kezeled.

Tudomásul kell venni, hogy a másik is csak most tűnik annyira tökéletesnek (sőt, nálad már most sem). Vajon 9 év múlva vele nem ugyanitt fogtok tartani?

Én meghúznám otthon a vészcsengőt és elmondanám, hogy úgy érzem eltávolodtunk egymástól, nem lesz ennek így jó vége.

2020. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tobbszir beszeltem errol ferjemmel. Nem konkretizaltam, hogy tetszik valaki, csupan elmagyaraztam neki, hogy ha igy mennek a dolgok tovabbra is, kenytelen leszek lepni. De ezeknek a beszelgeteseknek sose volt ertelme. Nem vette komolyan.
2020. okt. 11. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok, "csak " 6 évvel a hátunk mögött. Mi meg csak házat sem vettünk, hanem az én örökölt házamban lakik, faluban.

Lassan úgy értem bele bolondulok ebbe a helyzetbe, miközben ő reggel elmegy dolgozni este hazajön eszik és újra ez. Úgy érzem pazarlom az éveim, pedig sokkal többet is kihozhatnék az eletembol..De ott az a sok együtt töltött év ...

2020. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Es a sok emlek. Neked mi a terved? Hany eves vagy? En 28 leszek
2020. okt. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!