Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem elhanyagol a céljai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem elhanyagol a céljai miatt. Önző vagyok vagy jól érzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 23 éves vagyok a barátom 24.

Mindig is úgy éreztem, hogy nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást és szinte mindent megtudtunk beszélni. Előzetesen elmondanám, hogy nagy hibám az, hogy szükségem vam arra, hogy valaki szeressen, valaki figyeljen rám.

Ebben az évben bele kezdett egy magánvállalkozásba, amely nagyon sok időt és energiát igényel, pontosabban gyümölcsösről van szó. Első perctől támogattam, segítettem, ástam, kapáltam és az elején nagyon jó mókának tűnt az egész, amíg nem kezdett átmenni ez az egész egy teherbe.

Tavasz óta, szinte minden hétvégén ezzel foglalkoztunk, sőt, volt, hogy hétköznap is. Megtudnám számolni az egyik kezemen, hogy hányszor ültünk be valahova vacsorázni, valamit meginni, beszélgetni. A nyáron 3 napot voltunk kirándulni, kb. ennyi minőségi időt töltöttünk el a nyáron.

Látom rajta, hogy érti mit mondok, és ő is mondja, hogy elhanyagol és megváltozik, de másnap minden kezdődik előről. Ugyanakkor szerintem azt érzi, hogy nem támogatom és nem állok mellette. De igen! Csak már nekem sincs akkora kedvem az egészhez.

Szülinapra, esküvőre, bárhova ha megvagyunk hívva, csak este megyünk mert nappal dolgozni kell.

Nagyon rossz hatással van a kapcsolatunkra, sokat veszekszünk emiatt, aztán ebből következik az, hogy már a szexuális kapcsolatunk sem olyan mint régebb.

Nem tudom mit tegyek, nagyon szomorú vagyok és félek, hogy nem tudjuk ezt így tovább csinálni.

Persze, mingyárt itt a tél és akkor nem kell szt csinálni, de tavasztól kezdődik előről, egésszen őszig.

Tényleg nem tud egyensúlyt tartani a munka a párkapcsolat között, vagy én túlzom él és nem támogatom?

Azt hozzá tenném, hogy nagyon sokat beszélünk erről, minden héten sírva kiöntöm neki a szívem és elmondom azt hogy félek.


2020. okt. 11. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Tudod mi lesz ennek a vége? Tem ingyen dolgozol neki szabadidődben, aztán majd a fejedhez vágja, hogy minden az övé, ő dolgozott meg érte. Te a saját karrieredet építsd, ne másnak csicskázz.
2020. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Inkabb jobban passzolna hozzá hasonlo társ

Ismertem en is egy ilyen "kertesz" srácot,piacolt is es a felesége is vele csinalta együtt.csaladi vallalkozasnak több az értelme parkapcsolati szemmel is. Azaz ha inkabb segitö tarsa lenne mint aki hatrahuzza.


Szerintem hagyd.


Ill en össze sem jöttem a sráccal(elvált). Megismertem az életét es szimplan rajöttem, en nem passzolok ebbe a "gumicsizmás"idillbe.

Pedig nagyon tetszett a srác. Ma sem èrti miert hanyagolom es miert hébe hoba irok csak.

2020. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De abban mi a hátrahúzás, hogy szabadidejében ő is ott robotol, segít a srácnak?

Az exem engem is bevitt minden cseszett hétvégén a munkahelyére (amikor más nem volt ott) és dolgozhattam heti 2*10-12 órákat, hogy ő bezsebelje a dicséretet és fizetésemelést, hogy milyen gyorsan és jól dolgozik. Néha megdugott a mosdóban, fantasztikus... Amikor fellázadtam a végén, akkor meg hisztérikus kis pöcs lett, mert miattam nem töltünk el elég időt együtt.

Egyébként én vidéken nőttem fel, pontosan tudom milyen suli/munka után még kimenni a telekre és ott lenni este 10ig, majd hazamenni és feldolgozni a dolgokat. Vagy gazolni vagy locsolni, néha a tűző napon vég nélkül. Mindig nagyon vártam az ősz végét, amikor pár hónap nyugi volt.

Indított a srác egy magánvállalkozást - tök jó, de most gyilkolja le a kapcsolatát, ez hadd ne a csaj hibája legyen már, aki szintén segít neki.

Egyébként én is hagynám a srácot, ha neki ez a legfontosabb és nem érti az érveidet, hogy minimális minőségi időt is együtt töltsetek, akkor csicska lettél, akit jó megdugni.

2020. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak!

Szeretném megoldani ezt a helyzetet, nagyon, mert tudom azt, hogy mennyire jó volt minden, mennyi mindent csináltunk együtt. Segíteni is szeretnék neki, mert ha úgy sikerülnek a dolgok, higy összeházasodunk, amit szeretnék is, akkor nyílván ez az egész nekem is jó lesz. Nem a munkával van a bajom, ások, kapálok, szántok, bármit megcsinálok, csak érzem, hogy a kapcsolatunk kárára megy.

2020. okt. 11. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A hatrahuzas benne, hogy ezen megy a veszekedés.
2020. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!