Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tunyulnak be a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tunyulnak be a férfiak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Talán őket más dolgok foglalkoztatják és másképpen, fogalmam sincs.
2020. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Miért tunyulnak be a nők a párkapcsolatban?
2020. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Amikor a szexi nő akit fél éve még úgy néztem hogy a szám tátva marad elengedi magát...

kieszi a hűtőt , étteremben akkora adagokat kér hogy a pincérek engem néznek kivel jöttem kajálni

mikor reggel olyat csincsillázik a wc-n hogy még az alsószomszéd is felkopog hogy mi volt ez ágyúdurranás akkor nehéz egy nőt nem eltunyultnak nevezni.

Azóta kétszer cserélt ruhatárat nem kisebbre hanem nagyobbra...

múltkor megkérdezték tőle hogy terhes...

Ezen még én is elröhögtem magam...na mondta is a magáét útközben.

Pedig előtte csak étteremből jöttünk ki ahol szintén végigette a svédasztalt.

2020. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Csak. Szerencsére az áldott nők nem olyanok.
2020. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
3 Az elhízás megérten, ha zavar. De az a nő sem ehet aki vékony, nem hízik, hanem csak éhes?
2020. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
A nők miért csak a tengericsillag pózt ismerik a kapcsolatban?
2020. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert elkényelmesedik mindkét nem hogy megvan a másik és már nem " kell" a másiknak annyira tetszeni már nem fontos a másik fél igénye sem
2020. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Már zabálni sem lehet amennyit akarok, mert punci van a lábam közt?

Nehogymár ez az alap emberilétszükséglet is nemekre legyen osztva:DD

2020. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És azt tudod, hogy miért nem olyan semmi, mint az elején? Mert amikor felteszed ezt a kérdést, akkor már nem az eleje van. Kortól - nemtől függetlenül.
2020. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy az elsō félévben gyalog is eljött hozzám, és vizsgaidôszakban fél órát gyalogolt, csak hogy “megsétáltasson”. Most már csak én megyek, a buszmegállóhoz is lusta eljönni. Régebben vitt ide-oda, most már csak filmezünk ès dgunk. Ha lelepek egy éjszakára hétvégére, csak kapom az üziket, hogy unatkozom.
2020. okt. 13. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!