Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet de néha utálom és undorodok tőle lentebb?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnő csak van 1-2 dolog amit én nagyon nem szeretek Ezt ő a múltban többször is megtette (Mikor még nem jártunk) azóta át beszéltünk a dolgokat néha kicsit indulatosabb voltam (persze egy ujjal sem érek hozzá... ez azt jelenti nálam hogy kicsit hangosabban beszélek meg bántó szavakat használtam...)

Sajna nekem azok a dolgok nagyon rosszul esnek... néha eszembe jutnak talán másnak piti dolgoknak tűnnek de nekem számítanak

Erkölcsös embernek tartom magam legalábbis próbálok az lenni nálam az elvek nagyon dominálnak nem csak akkor amikor én jönnék ki belőle jól! Úgy jöttem vele össze hogy tisztában voltam vele félre tettem az elveimet mert tényleg szeretem őt ő is engem alapból sem volt könnyű a kapcsolatunk mert vannak nyelvi akadályok és egyéb nem szokványos dolgok de ilyent még sosem tettem hogy ennyire eldobtam volna az elveimet mint most nála - lehet csak az egom nem engedi el... -

Bántani sem akarom többé a szavaimmal de teljesen mérgezett lettem ettől...

Valami tanács vagy aki volt hasonlo helyzetben?



2020. okt. 11. 19:19
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de nem derül ki, mi a probléma. Nem tudnál kicsit konkrétabb lenni?
2020. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

Pl egy nő legyen nő ne pedig egy ilyen bulvár prosti szerűség (persze nem volt neki előttem Bármiféle kapcsolata) Magyarán Ugy viselkedett mint egy szűz Qurva... mert annyira vágyott a figyelemre érdekes módon mikor járni kezdtünk hirtelen már “megjavult” ha lehet így fogalmazni... mikor már meg “kapta a szeretet adagját” (Azt is hozzá teszem hogy nem kacérkodott fiúkkal vagy ilyesmi csak hát ezt a nagyon olcsó nagyon közönséges ribi stílust követte...)

Hozzáteszem én sem voltam olyan alak aki mindenre rá ment ami mozog volt rá lehetőségem hogy 1 éjszakázzak Nem is 1 de sosem ezt kerestem hanem egy tényleg normális partnert akit nem torzított el ez a media prostitúció...

2020. okt. 11. 19:29
 3/56 anonim ***** válasza:
98%

Na álljon meg a menet. Először is, magad is írod, hogy te voltál neki az első és nem csalt meg. Aztán: úgy viselkedett, mint egy szűz krva,....nem kacérkodott fiúkkal meg ilyesmi...WTF? Mi van?

Ja, neked pedig volt egyéjszakásod, tehát te erkölcsileg sehol nem vagy hozzá képest.

És még egy: ha téged undorít a stílusa és túl kihívónak tartod, miért is vele vagy?

Remélem, hogy ez egy szánalmas troll kérdés, bár annak túl gyenge és körülményes.

2020. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
te tudsz olvasni utolsó? olvasd már át még egyszer... -_-" jézus,,,
2020. okt. 11. 19:43
 5/56 A kérdező kommentje:
3-as válaszolóra értettem*
2020. okt. 11. 19:44
 6/56 anonim ***** válasza:
98%
Mindannyian tudunk olvasni. Te viszont össze-vissza hablatyolsz.
2020. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
jelentelek mert nem akarok itt 100 oldalon veszekedni egy trollal...
2020. okt. 11. 19:45
 8/56 anonim ***** válasza:
98%
Én speciel elég jól tudok olvasni és értelmezni, többek között ez is a munkám része, de ezt a katyvaszt, amit itt leírtál, tényleg nem könnyű kibogarászni. Tehát a lány szűzen jött veled össze, és nem kacérkodott senkivel, de mégis ribis meg szűzkrva? Mivan???
2020. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
98%
Szintúgy. Tanár vagyok, tudok szöveget értelmezni, de számomra rejtély, hogy te mégis mi módon mentél át az érettségin ilyen fogalmazással.
2020. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
98%
11: nem írta, hogy lenne érettségije 😂😂
2020. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!