Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nem az mindig nem a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem az mindig nem a nőknél?

Figyelt kérdés

Volt nemrég egy nő, akivel összejöttem. Körülbelül 2 hónapig jártunk, amikor kicsit összekaptunk egy apróságon. Hamar kibékültünk, de ő elmondta, hogy nem szerelmes belém, pedig ennyi idő után, már éreznie kellene valamit. Emiatt szakított is, azt mondta hogy még átgondolja, de ne keressem, ha meggondolja magát, akkor keresni fog. Természetesen nem keresett, már persze régen beletörődtem, hogy ennyi.

Ma viszont elgondolkodtam, egyik ismerősömmel folytatott beszélgetés után. Egy okos csajról van szó, és mondta hogy szerinte egy igazi férfi küzd egy nőért. Mindent elkövet, hogy meghódítsa... Nem meséltem neki az exemről. Ma eszembe jutott, hogy nem kellett volna ilyen könnyen hagyni azt a lányt korábban, és attól függetlenül, hogy azt mondta hogy ne keressem keresni kellett volna?

Nagyon kedveltem anno.

Mit gondoltok, jól döntöttem akkor, hogy betartottam a szavam és nem kerestem?

Kíváncsi vagyok mit gondoltok. Kérlek a nemeteket és a korotokat írjátok oda.

Köszönöm szépen a válaszokat


2020. okt. 11. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer talán még keresheted, de ha valaki azt mondja, hogy nem szerelmes, akkor sok jóra ne szamíts.
2020. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyébként már több mint fél éve volt
2020. okt. 11. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
A nem nem mindig nem a nőknél.
2020. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Így van. Fél év alatt már valszeg talált is mást. A szerelmet nem lehet erőltetni...
2020. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3#

Szerinted ebben az esetben jól döntöttem, hogy nem kerestem ismét?

2020. okt. 11. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Vannak akik szeretnek játszmázni, és képesek kivárni keresi-e a férfi. Viszont ilyeneket nem érdemes keresni. Hosszú távon senkinek sincs szüksége ilyen játszmázásokra.

Viszont még egyszer azért megkereshetted volna szerintem is. De már ne, már késő.


44n

2020. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nőként írom, hogy szerintem semmi értelme olyan nőért küzdeni, aki nem kedvel viszont.. csak abban az esetben fog veled összejönni, ha csalódott az első számú jelöltben, és nincs neki jobb a láthatáron, de ez sem valószínű... ha egy nő akar valakit, nem utasítja vissza ilyen hideg vérrel..
2020. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
A nem az sajnos nem.
2020. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy kell egy nőnek könyörögni... Felejtsd el.Inbább keress másikat,nagyobb eséllyel lesz jpbb kapcsolatod
2020. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!