Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nem az mindig nem a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem az mindig nem a nőknél?

Figyelt kérdés

Volt nemrég egy nő, akivel összejöttem. Körülbelül 2 hónapig jártunk, amikor kicsit összekaptunk egy apróságon. Hamar kibékültünk, de ő elmondta, hogy nem szerelmes belém, pedig ennyi idő után, már éreznie kellene valamit. Emiatt szakított is, azt mondta hogy még átgondolja, de ne keressem, ha meggondolja magát, akkor keresni fog. Természetesen nem keresett, már persze régen beletörődtem, hogy ennyi.

Ma viszont elgondolkodtam, egyik ismerősömmel folytatott beszélgetés után. Egy okos csajról van szó, és mondta hogy szerinte egy igazi férfi küzd egy nőért. Mindent elkövet, hogy meghódítsa... Nem meséltem neki az exemről. Ma eszembe jutott, hogy nem kellett volna ilyen könnyen hagyni azt a lányt korábban, és attól függetlenül, hogy azt mondta hogy ne keressem keresni kellett volna?

Nagyon kedveltem anno.

Mit gondoltok, jól döntöttem akkor, hogy betartottam a szavam és nem kerestem?

Kíváncsi vagyok mit gondoltok. Kérlek a nemeteket és a korotokat írjátok oda.

Köszönöm szépen a válaszokat


2020. okt. 11. 21:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jól döntöttél. Mindegy, mit gondolt, vagy hogy értette. Az embernek legyen tartása, különben is annyi a jó nő, mint égen a csillag.
2020. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!