Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen mentalitású párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen mentalitású párotok volt már?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek olyan hozzáállása van az otthoni dolgokhoz ami zavar. Egyszerűen nagyra van magától hogy ő mennyit dolgozik és nehogy ő már megcsinálja munka után az otthoni dolgokat mert fáradt.

Majd ha lesz ideje..amikor meg van akkor az a válasz jön hogy nehogy már ne pihenhessek..


Más is dolgozik ugyanúgy de akkor aki több műszakban dolgozik azoknál sose lenne rend tisztaság ha ilyen felfogása lenne ...


2020. okt. 12. 09:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%

Nem, nem volt.

Ha napi 8 óra munkától elfárad, akkor amúgy is alkalmatlan anyának. (Megj.: ha egy férfi fáradna el, az is alkalmatlan lenne apának.)

2020. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Én azért az ő szemszögéből is meghallgatnám a sztorit.


Mindent csak tőle vársz, vagy te ügyködsz a ház körül munka után?

2020. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Te miert nem csinalod az otthoni dolgokat?
2020. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Lusta,kényelmes...Az 1-esnek igaza van.
2020. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Hát èn magam miatt elpakolok magam utàn,akármilyen fàradt vagyok.20 perc alatt rendet teszek,akkor is ha 10 órát dolgoztam.Beágyazni fél perc,letörölni az asztalokat meg a munkafelületeket 5 perc,beteszem a mosatlant a mosogatógépbe,és még fel is porszívózok gyors a nappaliban.....
2020. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Menjen akkor haza, aztán pihengessen az anyjának. Én mondtam, hogy akkor mennyi nálam a lakbér. Egyből ment a takarítás meg a miegymás nagy duzzogva.
2020. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Együtt éltek? Te mennyit dolgozol? Te mennyi házimunkát csinálsz?


Szerintem ezek mind fontos kérdések, hogy el lehessen dönteni.

2020. okt. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés: te részt veszel a házimunkában, vagy csak tőle várod, aztán hisztizel, hogy nem ugrál neked?/helyetted? Amennyiben te megcsinálod, csak ő nem, jogos, hogy problémázol rajta. Ha viszont te semmit nem csinálsz "merazanődolga" jelszóval, akkor ideje lenne kicsit igazítani a felfogásodat a 21. századhoz.
2020. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hű-ha! Válaszol kérlek a többi hozzászóló kérdéseire! Mert ez így nem fekete és fehér.

Így akár ezt a kérdést az én prom is írhatta volna. 10 órát dolgozunk naponta. Van egy másodállásom, amiben 12 órázom. Szabadnapon, vagy szabadságon, ha délig alszom megy a rinya, hogy miért nem kelek korábban oda rakni a húslevest, vagy boltba menni? A mosogatógéphez nem akar érteni, a mosógéphez nem nyúl, a porszívónak a hangja idegesíti. Az állatokat én etetem, én főzök. Ha nem pakolom el a ruhát a szárítóról, ő nem pakol el. Csak ledobja a fotelba és nagy duzzogva kitereget. Ezt még megcsinálja. Ezen kívül még levágja a füvet, meg esetleg! segít elpakolni a tüzifát.

Ő felkel haknalban, hogy bosszankodjon milyen lusta vagyok. (Amúgy van benne ráció.) Aztán kapom az ívet, hogy miért nem kelek fel reggel? Alhatnék délután, ha megcsináltam a dolgom. De nem.


Szóval sorold fel légyszi, te miket csinálsz otthon? Mi lenne az ő dolga?

2020. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Válaszolj*
2020. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!