Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszúból öszzejönni az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúból öszzejönni az exem legjobb barátjával, aki odavan értem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 16:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

annak csak te iszod meg a levét

mert a haverba nem leszel szerelmes, és ha az exed előtted csajozik ugyanúgy fog fájni és mindemellett az exed le fog nézni

2010. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legjobb barátot büntetnéd, aki nem ártott neked.
2010. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igaz, de az a helyzet, hogy még mindig szerelmes vagyok az exembe. Tudom, hogy fájni fog ha mással látom, de neki sem lesz mindegy ha a legjobb barátjáva lát. A srác érzései pedig most nem izgatnak. Tudom, hogy most miket fogtok írni, de ez van. Sezerelemben és háborúban nincsenek szabályok, sem határok.
2010. aug. 8. 16:17
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem az a baj, hogy nem izgatnak a másik fiú érzelmei (mondjuk az se normális), de az nagyobb baj, hogy annak ellenére össze tudnál jönni egy másik fiúval, hogy még az exedet szereted.
2010. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
az exed ebből nem azt fogja látni, hogy még őt szereted, hanem hogy mekkora lotyó vagy és még jó hogy kidobott
2010. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
nem.. sztem ne törd össze a másik pasi szivét..
2010. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne tegyél ilyet!

Ha az exed szereted, akkor törekedj arra hogy vele gyere újra össze, ne egy másikkal.

Ezzel azt fogod elérni hogy a volt párod ezt nembosszúnak veszi hanem azt szűri le hogy de jó hogy megszabadultam tőle,ez csak egy olcsó nő akinek az se számít ha a barátommal van, akkor mit csinálhat idegenekkel?

Innestől kezdve még ha volt is esély hogy visszaszerezd azt is elveszted.

Másrészt nem tisztességes a barátjával sem, miért legyen ő egy eszköz? Tetszel neki, ezt nem kell kihasználni! Neked jól esne ez fordított esetben?

Szerintem bosszúállásnak nem ez a legjobb módszere, hidd el, tapasztalatból mesélek, én ugyanezt átéltem a saját bőrömön! Elveszítettem azt akit őszintén akartam, ha megszakadok se fog megbízni többé bennem. JA, és nem mellékesen semmi értelme nem volt az egésznek, még a szex se volt jó vele, mert ugye nem őt akartam...

Ezzel saját magadon állsz bosszút!

Állj bosszút úgy hogy max flörtölsz a jelenlétében, de semmi más nem legyen köztetek!

Vagy én azzal kínoztam hogy hiper csinin öltöztem és kedves voltam vele, boldognak látott holott ő azt hitte majd úgy fogok kinézni mint egy zombi és majd bunkózok vele.

Tégy úgy mindig amit te is szeretnél hogy tegyenek veled!

2010. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Ne törd össze a másik srác szívét..:(

Amúgy,az exed szerintem észrevenné,hogy csak idegesíteni akarnád.


L.15

2010. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Hát elég szánalmas kis liba vagy már nem azért....
2010. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Azzal is megerősíted az exed véleményét, hogy gyerekesen bosszút állsz a szakításért.
2010. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!