Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek hasonlóan az életete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek hasonlóan az életetekkel és kapcsolatotokat illetően?

Figyelt kérdés

Hogy rekedt fásult az egész.

Az életed:


bemész dolgozol, de érzed nem vagy a helyeden és nem szereted amit csinálsz..de mégse tudod mit kezdj..


A kapcsolatod:


hiába jelzed ami nem tetszik nincs változás; se a súlyára nem figyel. Ezért egy idő után romlik a kapcsolat, elhidegülés és egymás mellett élés lesz csak..

Mindig kifogás a párod részéről hogy miért nem tudta megcsinálni..még a legapróbb házimunkát se.


A szülein és barátnőn kívül nincs más akivel -beszélgetne..


2020. okt. 13. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Soha nem éreztem ilyet.
2020. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan éveim voltak, hogy szerettem a munkám, rendben volt a kapcsolatom, de mégis volt valami hiányérzetem. Hiányzott valami az életemből, de nem tudtam rájönni, megfogalmazni mi az.

Azt hiszem talán úgy általánosságban az értelme. Nem az én életem értelme, hanem úgy globálisan az ÉLET értelme.

Túl vagyok rajta, ismét tudom élvezni a mát.

2020. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk válás lett belőle. A feleségem volt ilyen. Neki persze az elvárásai az egekben voltak.

De szerintem a mai napig nem ismerte fel hogy ha nem így viselkedik akkor lehet még együtt vagyunk.

2020. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valami elkezd nem tetszeni, akkor teszek érte, hogy fellendüljön.
2020. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Ilyet nem éreztem, de ha így érezném, menekülnék ebből az életből.

Megpróbálnám kitalálni mivel foglalkoznék szívesen, igyekezné olyan munkát keresni amit szeretek, de legalábbis nem utálok és jó vagyok benne.

És ha sokadszori beszélgetésre, próbálkozásra se megy a kapcsolat, akkor kilépnék, mert egy ilyen szürke trutyiban nem akarnék élni.

2020. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindkettőt tapasztaltam, munkaügyileg jelenleg is ilyenben vagyok, de úgy néz ki nem sokáig.


Egyetem utolsó évében egy 4 éves kapcsolatommal kapcsolatban éreztem így. Szóltam neki, hogy mostanában miket csinál, mi nem tetszik, azt mondta igazam van. 3 hónapig tűrtem.

2020. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!