Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nagy családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagy családból jött, van 4 testvére, akkor valószínű, hogy ő is nagy családot, sok gyereket akar?

Figyelt kérdés

Belegondoltam ebbe és megriardtam. Én nem akarok sok gyereket, talán csak egyet, de ebben sem vagyok biztos. Pénzem se lenne eltartani sok gyereket a mai világban.

Szóval lehet hogy inkább nem kéne belemenni kapcsolatba ezzel a lánnyal?



2020. okt. 13. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ennyiből tudni. Nagymamámék 9en,nagyapámék 3an voltak testvérek, aztán mégis csak 2 gyereket vállaltak.
2020. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem kérdezed meg tőle? :) Az én páromnak csak egy húga van, de sokkal fiatalabb így sokkal jobban átlátta mennyi felelősség egy kisgyerek. Ez is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy ne akarjon gyereket :) Személyiség függő ki mekkora családot akar szerintem
2020. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmit érdemes az első randik egyikén tisztázni. Az, ha valaki egyáltalán nem akar gyereket, vagy éppen 5-öt, az eleve lehet instant off.
2020. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem. Nekem csak kettő van, de az is sok, sokat kell utánuk takarítani, stb., és ezt egyáltalán nem akarom folytatni az életem további részében.

25/L

2020. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Mármint 2 tesóm, gyereket nem akarok.
2020. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Már beszélt arrol hogy jó apa lennèk
2020. okt. 13. 13:38
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6-os Ott volt a jó alkalom rákérdezni, hogy mennyi gyereket szeretne. Miért nem tetted?
2020. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány egyetemi szaktársamék is 5-en vannak testvérek, ő a középső gyerek. Ő azt mondja majd 3 gyereket szeretne. Meg mesélte, hogy gyerekkorában számolgatta, hogyha minden tesójának és neki is x gyereke lenne, akkor a szüleiknek hány unokája lenne, stb.


Ha jó tapasztalata van a nagy családjával kapcsolatban, szép emlékei vannak arról hogy ennyi tesója van, akkor valszeg ő is nagy családot akar, hacsak nincs valami óriási nagy életcélja (amiről már tudnál ha lenne) ami miatt mégsem a gyerekekben akar kiteljesedni első sorban.

2020. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szívás
2020. okt. 13. 14:07
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem, pont ezért akarok keveset, vagy egyet se. Tudom, mekkora anyagi küzdelmet jelent a nagy család. Ha csak nem milliomos valaki, nem lesz mindenkinek külön szobája se..nagyon klassz ám így felnőni. Ja nem.
2020. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!